خسته ام از همه، خسته از دنیا..

من که اصلا دنبال این نیستم برم فیلم بگیرمو ببینم. اهل سینما رفتنم که نیستم. اما خب به لطف حمید که تو شبکه ی کوچه هست و همیشه کلی فیلم به اشتراک میذاره، منم رفتم تو خط فیلم. دیشب تا ساعت 4 صبح نشستم “دعوت “رو دیدم. ناخداگاه آدم یاد “زیر پوست شهر” میفته. خوشم اومد ازش. ضمن اینکه اعتراف می کنم نفهمیده بودم زینال جناب محمد رضا فروتن هستش!

اولین گام برای تجدید رابطه بین دو شخص، دو گروه و یا دو ملت اینه که دو طرف به اشتباهات خودشون اعتراف کنن و گذشته رو هر جور که بوده فراموش کنن. نه  که تو صحبتاشون هی فلش بک بزنن به گذشته و یا اینکه طرف رو مقصر قلمداد کنن. ایران این همه داد میزد که اگه امریکا رفتارشو عوض کنه ما اهل گفت و گو هستیم. حالا که امریکا رفتارشو عوض کرده، ایران ِ که همش گذشته رو وسط می کشه. اگه بنا باشه گذشته فراموش نشه، رابطه ی جدید بدجور تحت تاثیر رفتار ها و اشتباهات گذشته خواهد بود و خیلی زود با شدت بیشتری نابود میشه.

باز یه اشتباهی کردمو اینترنتمو دست کاری کردم. آخه یکی نیست بگه اینترنت 128 می خوای چی کار. از وقتی 128 شده همش قطع و وصل میشه. امیدوارم بلای سال پیش سرم نیاد که مجبور شده بودم دوباره روتر بخرم.

/ 2 نظر / 2 بازدید
بدون هیچ هزینه ای صاحب درامد دائمی شوید

کسب درآمد اینترنتی : چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد. آیا به دنبال درآمد و حقوق ثابت ماهیانه و مادام العمر هستید؟ آیا فاقد سرمایه لازم جهت آغاز کسب و کار می باشید؟ جهت توضیحات بیشتر روی سربرگ کلیک کنید درضمن وبلاگت خیلی جالب بود[گل] http://www.oxinads.com/?a=32695

حبیب برقی

دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید خوشحال میشوم به ادرس سایت ما یک سر بزنی