پس از آن غروب رفتن...

در تمام طول زندگیم، موضوعی نبود که برای مدت طولانی آزارم بده و همچنین نتونم در موردش با کسی صحبت کنم. البته بدون شک به مقتضای زمان، مسائلی پیش میومد که باعث ناراحتیم بشه اما اصلا دارای ارزش نبودند.
اما یک مورد بود که نه تنها همیشه واقعا آزارم می داده و میده، بلکه هیچ وقت هم نتونستم در موردش با کسی صحبت کردم. یادم میاد فقط یک بار با یک نفر در موردش صحبت کردم و بعد از آن، تا چند سال احساس آرامش شدیدی می کردم. اما حیف که دوباره نیاز دارم با کسی صحبت کنم اما نمیبینم کسی رو که بتونم باهاش رک باشم. چیزی که حتی به صمیمی ترین دوستان هم نمی تونم بگم. یک کسی باید باشه که رابطه یی فراتر از صمیمیت باهاش داشته باشم.
چه قدر صحبت کردن خوبه و بر عکس، در خود ریختن بد و وحشتناک.تنهایی من

قسم به عشقمون قسم..همش برات دلواپسم..قرار نبود اینجوری شه..یهو بشی همه کسم..راستی چی شد..چه جوری شد..اینجوری عاشقت شدم..شاید میگم تقصیر توست..تا کم شه از جرم خودم...
تو دانشگاه خودمو با مسابقات قرآن، فعالیت های کامپیوتری، فعالیت گسترده در بسیج و ... سرگرم می کنم. اگه خدا بخواد به همت بسیج، یک کلاس قرآن(قرآن و عترت) داره تشکیل میشه که من مربیش هستم. هدفشم آموزش قرآن به دانشجو ها هستش. امیدوارم خدا این سعادتو ازم نگیره. آموزش قرآن. باور کردنش برام سخته.
چند روز پیش تو مسابقه قرآن شرکت کرده بودم. یک اشتباه داشتن تو سوالاتشون. منم مثل بچه پررو ها زیر پاسختنامه تذکر دادم! چند تا دانشگاه دیگه هم در این مسابقات بودند. در کل امتحان خوب دادم. امیدوارم رتبه بیارم. 2 هفته دیگم مسابقه ی خطبه خوانی حضرت زهرا(س) دارم. دعا کنین برام.
شاید باورتون نشه که چه قدر می ترسم. می ترسم تمام این چیزایی که خدا بهم الان داده به خاطر غرورم، به خاطر کارام و رفتارم ازم بگیره.
ربنا لا تزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا
/ 2 نظر / 2 بازدید
nima

سلام دوست عزیز شما توسط سیستم تبلیغات ما انتخاب شدید که تبلیغات کنید و از این طریق کسب در آمد کنید ،لطفا در آدرس زیر ثبت نام کنید و جزییات را مطالعه کنید http://ads.fascript.com