عیوب من

قریب به یک سال و نیمه که نه بک گرند موبایلم عوض شده، و نه از سایلنت خارج شده. چند هفته پیش اشتباهی از سایلنت در اومده بود. از بخت بد، منم تو دست شویی بودم و در آرامش کامل! که ناگهان یک اس ام اس اومد. چشمتون روز بد نبینه...

امروز، یاد چند ماه پیش افتادم که با مادرم دعوام شده بود و با موبایل صداشو ضبط کردم تا واسه دیگران پخش کنم تا مثلا به همه ثابت کنم که بی منطق حرف میزنه. هر چند خیلی زود به اشتباهم پی بردم و اون رکورد رو پاک کردم و هیچ احدی هم بهش گوش نداد، اما باعث شد یاد موضوعی بیفتم و خندم بگیره:

یادمه با دوستی پشت تلفن دعوا افتاده بودم و اون همون اول دعوا شروع کرد به ضبط کردن صدام. شاید و فقط شاید واسه این که مدرکی داشته باشه تا به خودش و همه ثابت کنه چه آدمی هستم، شایدم واسه اینکه با دوستان بشینن گوش کننو بهم بخندن و شایدم به هزار دلیل دیگه که خدا می دونه. شایدم اصلا پاک کرده باشه اون رکورد رو. اما می خوام بگم شاید از نظر حقوقی حرفایی که تو عصبانیت زده میشه مدرک خوبی واسه اثبات خیلی چیزا باشه، اما از نظر انسانی استفاده از حرفایی که تو عصبانیت زده میشه، یکی از کارای ناپسنده.

مدت هاست، قریب به چند سال، که می دونم خیلی قاطی می کنم. به قول دوستی هم زود عصبانی میشی و هم زود آروم. قسمت دومش که خیلی خوبه. برای تصحیح قسمت اولش هم خیلی تلاش کردم. اما تا الان که نتیجه ای نداد. اما همچنان برای رفع این مشکلم تلاش می کنم. یکی از بزرگترین عیب های من همینه.

/ 0 نظر / 2 بازدید