برای تو نازنینم...

سعیده ی عزیزم؛

دیروز با تمام خستگی که از سرکار رو تنم مونده بود، اما اصرار داشتم که ببینمت. حس کردم حداقل کاری که میتونم تو این شرایط برات بکنم، همین حضورم هست. میدونم خیلی روزای سختی رو داری میگذرونی. نه تنها تو، بلکه تمام خانوادت. مسخرست اگه بخوام بگم قوی باش. چون من واقعا تو چنین شرایطی نبودم که بفهممت. میدونم باید سخت باشه، اما نمی تونم درک کنم. چون تجربه نکردم.

اما به عنوان کسی که از بیرون داره به قضیه نگاه می کنه می خوام بگم محکم باش. شرایط سخت هستش. درسته. اما آیا با نا امیدی و گریه چیزی حل میشه؟ بدتر روحیه ی پدر عزیزت خراب تر هم میشه. تو این شرایط تنها چیزی که واسه همتون مهمه روحیست. همینو بس. آدم وقتی روحیش خوب باشه میتونه هر چیزی رو شکست بده.

دیروز حرفاتو در مورد اینکه آدم واقعیتو بدونه بهتره و الکی خودشو دلداری نمیده تایید کردم. اما واقعیت اینه که هم من میدونم و هم خودت، که هممون دوست داریم خودمو امیدواری بدیم. حتی الکی هم شده. فکرای بدو از سرت بیرون کن. به خودت امید بده. توکل کن بر خدا. هر چند رابطه ی تو با خدا انقدر بهتر از من حقیره که نیازی به توصیه من نیست.

همیشه آدمای خوب بیشتر از بقیه سختی میکشن. این رسم زندگی و وعده ی خداست. بنابراین صبور باش و نذار مشکلات باعث شکستت بشن.

همیشه و همه جا و تو هر موقعیتی رو من حساب کن. امیدوارم بتونم همراه خوبی واست تو این شرایط باشم. از ته قلبم برای پدرت دعا می کنم و امیدوارم بیماریش هر چه زودتر خوب بشه. 

دوست دارم عزیزم.

/ 0 نظر / 2 بازدید