قرآن حکیم

چند ماهی میشه با "قرآن حکیم" آشنا شدم. و خدا رو از این بابت بسیار بسیار شکرگزارم. قرآن حکیم نسخه ای از قرآن است که در یک صفحه آیات قرآن به همراه ترجمه ی بسیار روان و دلنشین آیت الله مکارم قرار دارد، و در صفحه ی کناری، گزیده ای از تفاسیر بعضی آیات که از منابع مختلف جمع آوری شده است.

نسخه ی بسیار گرانبهایی از قرآن برای من حقیر هستش و خدا رو هزاران مرتبه شکر می کنم که توفیق عطا فرموده تا بتونم در حد خودم مطالعش کنم.

پ ن: دقیقا ده سال پیش این موقع اولین مطلبمو تو این وبلاگ نوشتم و از امروز وارد یازدهمین سال شده. نکته ی عجیب در سرعت گذر زمان هستش. از خدا برای همه می خوام که هیچ وقت دل به این دنیا نبندیم. حتی اگه تا n سال آیندم اینجا بنویسم، خیلی زود روزی میرسه که یا دیگه نوشتن در اینجا تموم میشه، و یا عمر خودم تموم میشه و از دنیا کوچ خواهم کرد. این دنیا هیچ چیزی برای دل بستن نداره. حتی نزدیک ترین عزیزامونم فراموشمون می کنن. زندگی هم بدون ما جریان خواهد داشت. چه طور پس به این دنیای بی وفا میشه دل بست؟ خدایا پناه میبرم به ذات مقدست از وسوسه های شیطان، از جاذبه های دنیا. پناه میبرم به ذات مقدست. توفیق عطا بفرما تا لحظه ی مرگمون از ذات مقدست درخواست کنیم که دل به دنیا نبندیم.

/ 1 نظر / 17 بازدید
yalda

chera dge neminevisi:/