نعمت

همیشه مینویسم تا یادم بمونه اگر روزگار عوض شد و شرایط تغییر کرد، بدونم حدودی که باید رعایت کنم چیه. مینویسم که شاید روزی نیاز به تلنگری داشتم و همین نوشته ها این کارو بکنن.

شکرت خدایا که فهماندی به من که یکی از سخت ترین آزمایش ها، آزمایش با وفور نعمت است! اینکه انسان در نعمت باشد، امکانات داشته باشد، موقعیت خوب، پول خوب، زندگی و خانواده ی خوب، و اون موقع تنبلی و سستی نکند در گفتن ذکر خدا، سستی نکند در  خواستن و توکل کردن و شکر کردن خدا،کمی تا قسمتی سخت هستش.

پروردگارا ! دو چیز از ذات بینهایتت درخواست دارم. برای همه، برای دوستان و خویشاوندانم و در نهایت اگر صلاح بود برای خودم. اول اینکه ایمانی عطا فرمایی که در سایه ی آن همه چیز را به تو واگذاریم و همواره آرامش قلبی داشته باشیم. دنیا را در عین حالی که جدی میگیریم، به هیچ چیزی نگیریم. و البته توفیقی عطا فرمایی تا استقامت بر ایمان داشته باشیم که مهم است و مهم است و مهم.

و دوم اینکه ما که به جایی نرسیدیم. اما ایمان داریم به لطفت ای خدا، اگر صلاح باشد و خیر ، حتما به خیلی چیزها خواهیم رسید. خدایا ارت در این لحظه که هیچ چیزی نیستم درخواست می کنم و به بهترین بنده هایت قسم می دهم که اگر روزی چیزی شدیم، چیز با ارزشی شویم برای تو و نه برای مردم. و آن روز بازهم توفیق شکرگزاریت را داشته باشیم و همواره خاکی باشیم. ساده باشیم و پایبند به اصول اخلاقی صحیح.

پروردگارا ! عاقبت به خیرمان کن! انشاالله!

/ 2 نظر / 15 بازدید
سمیرا

..ღ♥ღ ..ღღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ ...ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღღ .......................ღ♥ღ ...........ღ♥ღ...ღ♥ღ ...........ღ♥ღ ...........ღ♥ღ.........ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ..ღ♥ღ.......ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ......ღ♥ღ.....ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ♥ღ♥ღღ♥ღღ♥ღ♥ღ♥ ......ღ♥ღ ...........ღ♥ღღ♥ღ♥ღ♥ღღ♥ღღ♥........ღ♥ღ ....................................................ღ♥ღ ..........................@@..@@.............ღ♥ღ ..........................@@..@@.............ღ♥ღ ..............................@@................ღ♥ღ ..............................@@...............ღ♥ღ

ماسک

الهی آمین چقدر خوب با خدا صحبت میکنی میخواستم بگم چقدر خوب مخ خدا رو میزنی[خنده] آفرین آفرین تو در دوران تحصیلت انشای خیلی خوبی داشتی و نمره بالایی احتمالا میگرفتی درسی که خودشو امتحانش همیشه برای من عذا بود