تولدت مبارک

امروز 16 اسفند است. 16 اسفند 86. دقیقا 4 سال از اون روز گذشت. از روزی که اولین پست وبلاگیمو در اینترنت وارد کردم. در مورد ماتیز( یعنی اسگل، پپه، خنگول!) بود! نه اینکه اون موقع چلچراغ می خوندم، تحت تاثیر یکی از مطالبش قرار گرفته بودم و حتی تا مدتی اسم وبلاگ هم ماتیز بود! تا اینکه با مشورت هایی که با دوستانم کردم به این نتیجه رسیدم بچه مثبت شیطون اسم مناسبی است. اسمی که روزی روزگاری می توانست بیانگر شخصیت من هم باشد که البته دیگر نیست.

4 سال از اون روز می گذرد. سال اول دبیرستان بودم. تمام 4 سال دبیرستان و پیش دانشگاهی وبلاگ نوشتم. بهترین دوران زندگیم رو ثبت کردم. واقعا لذت زیادی داره وقتی آدم می تونه سیر تکامل و بزرگ شدنو پیشرفت خودشو حس کنه. فکر کنم می تونم سوژه ی مناسبی برای روان شناسان و کسانی که در مورد شخصیت انسان ها تحقیق می کنند باشم. این وبلاگ + وبلاگ جیگی + چند وبلاگ دیگرم می تواند کاملا سیر تکامل یک انسان را نشان دهد.

دلم واسه روزایی که خودم به خودم نظر می دادم تنگ شده! دلم واسه روزایی که نظر سنجی راه مینداختمو کسی شرکت نمی کرد اما می گفتم هزاران نفر بهم میل زدن خیلی تنگ شده! دلم واسه همه چیه اون روزا تنگ شده. می دونم که چند سال دیگه دلم واسه امروزمم تنگ خواهد شد. رسم غریبانه ای دارد این زندگی. 

هدف تنها یادی از 16 اسفند 82 بود. روزی که فکر نمی کردم واسم ارزشمند شود. 

/ 2 نظر / 2 بازدید
عرفان

تولدت مبارک وبلاگ خوبم[ماچ]

mask

با چند روز تاخیر تبریک میگوییم