مرگ بر مستکبر..

حرفای رهبر معظم جمهوری اسلامی در مورد پیام تبریک دولت شیطانی اوباما سرشار از نکات ریز و درشتی بود که شایسته است مردم با ایمان جمهوری اسلامی چندین بار این سخنرانی را گوش دهند تا به تمامی نکات آن واقف شوند.

هر چند امریکا دست خود را با حقارت تمام به سوی ملت ایران دراز کرده است، اما ما باید تحقیق و تفحص کنیم که مبادا این دست، دستی چوبی باشد.(حقیقی نباشد)

مرگ روزنامه نگار و وبلاگ نویس اهانت کننده به مقدسات جمهوری اسلامی باید درس عبرتی برای تمام بی شعوران و مزدوران بیگانه پرستی باشد که نیت براندازی این نظام به صورت نرم را دارند. مرگ بر وبلاگ نویس مزدور.

کشف برگترین شبکه ی بزرگ فساد اینترنتی که توسط امریکا به صورت گسترده پشتیبانی مالی و فنی می شدند را به بچه های وزرات اطلاعات که با ترفند های بسیار تخصصی و مخفیانه و طی چندین ماه کار شبانه روزی موفق به انجام این کار شدند، تبریک عرض می کنم. آن دسته از وطن فروشانی که لو رفتن عوامل این سایت را صرفا یک اشتباه ساده از طرف مدیران سایت می دانند و نه ترفند های بچه های وزارت اطلاعات، باید در ملا عام به سزای این فرافکنی خود برسند.

لطف بزرگ رییس جمهور محبوب، رجایی دوم، مبنی بر دادن ٣٠٠ لیتر بنزین آنهم برای تنها ٣ ماه، ملت ایران را حسابی شرمنده کرده است. شایسته است تا در سفر استانی بعدی، به نحو احسن از رییس حمهور تجلیل شود. ضمن اینکه دیدارهای همسر شهید رجایی با خاتمی مرتد نیز از جمله فتنه های دشمن برای اغفال ملت است. همسر شهید رجایی نیز گول استکبار را خورده است.

بر ملا کردن سایر فتنه ها و دسیسه های استکبار جهانی را به وقتی دیگر موکول می کنم.

/ 0 نظر / 6 بازدید