تصمیم

همیشه معتقدم آدما باید تو لحظاتی از زندگیشون تصمیمات سرنوشت سازی بگیرن. تو این لحظات فقط خدا باید به آدم کمک کنه. وقتی همیشه به خدا توکل کنیم، هم تو شرایط بدی قرار نمی گیریم، و هم تو شرایطی که به گمان ما سخت هستش، می تونیم تصمیمات درستی بگیریم.

برای گرفتن تصمیمات به لطف خدا یاد گرفتم که عجول نباشم. صبر می کنم و صبر می کنم. اما بالاخره وقتی که حس می کنم زمانش رسیده تصمیم قاطعی میگیرم. همون طور که تا الان خدا کمک کرده چند بار تونستم این کارو کنم.

فراموش نکنیم هر آنچه هستیم و هر آنچه می کنیم، خواست و لطف خداوند بزرگ هستش. یکی از بزرگترین مزیت های این وبلاگ همین بوده که گذشتمو در خودش حفظ کرده تا در ثانیه ثانیه لحظاتم یادم بیاد چی بودم، چی می خواستم و چه شدم و چه بدست اوردم. خدایا توفیق شکرگزاریتو به همه عظا بفرما، به ما هم عطا بفرما.

چند روزی هست که لپتاپ "شیما جان" دستم هستش. چه قدر خوبه با کیبورد وبلاگ به روز کردن. هر چند وبلاگو می دونم حالا حالا ها نمی خونی، اما یادت باشه دوستم که خدا لطف کردو با بزرگی و رضایت قلبی از عملکردمون از کلینیک رفتیم. این خیلی مهمه. خدایا شکرت. خدایا غرورو از همه دور بگردان و به همه لطفی عطا بفرما تا هر انچه که می خواهند، اگر به صلاحشون هست، به دست بیارن.

همیشه کم میارمت، همیشه کم میارمت، نمیشه که نبارمت.

/ 1 نظر / 18 بازدید