سفر اهواز - قسمت سوم

دیشب تا ساعت 3 صبح فیلم دیدم و نتیجه این شد که صبح ساعت 11 از خواب پا شدم. بعد از بیدار شدن یه خورده با ارشک بازی کردم تا ناهار آماده بشه. ناهار هم صرف شد و بعدش دوباره خوابیدم تا 3 بعد از ظهر!

در واقع کار مفیدم تا ساعت 3 بعد از ظهر، صرفا عذا خوردن بود! ساعت 3 با حسن هماهنگ کردیم که شب ساعت 7:30 بازم بریم بیرون.

قرار بود امروز بعد از ظهر بریم سوسنگرد که من چون با بچه ها قرار گذاشته بودمو نمیدونستیم کی از سوسنگرد ممکنه برگردیم، همراه خانواده نرفتم و موندم خونه.

تو مدتی که خونه بودم اصلاح کردمو و لباسامو شستم. بعدشم نشستم پای کتابام و زبان خوندم. تا اینکه خواهرم زنگ زد و گفت که دارن میان.

اگه میدونستم انقدر زود میان حتما باهاشون میرفتم. بعد از اینکه رسیدن، باهم رفتیم میدون راه آهن اهواز و گنجشک خوردیم! البته اعتراف می کنم شدیدا از این حرکت چندشم شد! اما واسه تنوع دو عدد گتجشک رو زدم تو رگ!

نیم ساعتی اونجا بودمو بعد از خانواده جدا شدم رفتم به سمت میدون ساعت که منتظر بچه ها بشم. غیر از حسن، محمد و نوید هم اومدن. محمد رو که تهران دیده بودم و با نوید تازه آشنا شدم. بچه های باحال و خوبی بودن.

تا ساعت 11 شب بیرون بودیم و کلی هم حال کردیم. تا دلتون بخواد مسخره بازی در آوردیم. پل گفت و گوی تمدن های اهواز رو هم دیدم!! قضیه اینه که یه پلی هست که شمال شهر رو به جنوب شهر وصل می کنه و بهش میگن پل گفت و گوی تمدن ها! البته حین پیاده روی من همش نگران این موضوع بودم که کسی خفتم نکنه! به جون خودم خیلی نا امن هست اهواز!

ساعت 11 که می خواستم برگردم، تازه ترافیک شروع شده بود. دروغ نیست که ملت اینجا شب میان بیرون و تا نصف شب تو خیابون هستن. کلا مردم شادی داره. البته آبادانی ها فکر کنم شاد ترن. اما خب اهوازی ها به روز تر هستن. به چشم خواهری دافای فوق العاده ای داشت!! در حد دافای قائمشهر بودن!!

خلاصه بعد از کلی پیاده روی و صرف شام، برگشتم خونه. و الانم دارم خاطره مینویسم! روز خوبی بود امروزم. خدا رو شکر.

/ 0 نظر / 2 بازدید