برای یار قدیمی

6 سال پیش وقتی می خواستم برم بافق، رفتم از فروشگاه کرباسی تو بابل یه MP3 Player سونی خریدم. تمام اون یک سالی که تو بافق بودم همدمم بود. همدم روزای بدی که داشتم. روزای بدی که باعث خیر شدن.

اما روزای آخری که اونجا بودم، MP3 Player م خراب شد تا همین دیشب. دیشب روش کار کردم تا الان و در عین ناباوری درست شد! و الان عین ندید بدید ها پشت کامپیوتر نشستم و با MP3 Player  آهنگ گوش میدم!

خدا می فرماید: چه بسا چیز هایی برایتان خوشایند نیست و خیرتان در آن است و چه بسا مواردی که برایتان خوش است اما در آن شری بریتان است.

از کسایی که تو اون لحظات سخت تنهام نذاشتن با تمام وجودم تشکر می کنم. از سعیده که همیشه تمام 14 ساعتی که تو مسیر بودم تا برسم به یزد رو بیدار میموند و بهم پیام میداد.

می دونم با رفتنم همه دوستات و شاید حتی خودت فکر کردی به خاطرت بیماریت تنهات گذاشتم. اما واقعا اینجور نبود. خودتم میدونی. همیشه بهت گفتم باید یک روزی تموم بشه. و قبل از اینکه بیمار بشی می خواستم تمومش کنم که بیماریت نذاشت. و بعد از اینکه بابت بیماریت خیالم تا حدی راحت شد تصمیمو عملی کردم.

سعی کردم تو طول مدت بیماریتم کنارت باشم. نبودم؟ اما نمیتونستم وقتی با کسی دیگه آشنا شدم با تو هم بمونم. دوست داشتم اقلا به خاطر کمکایی که بهت کرده بودم و همیشه هم سعی کردم منتی نذارم، درکم می کردی و کاری می کردی که انقدر بد نشم در نظر دیگران. البته شایدم این کارو کردی که اگه کرده باشی ازت ممنونم.

هر چند همه چیز دست خداوند است. اوست که عزت می دهد و ذلت. امیدوارم واقعا دلیل ترک کردنت بیماریت نبوده باشه. بعضی وقتا آدم به خودشم شک می کنه. اما خدا خودش خبر داره از چیزی که تو قلبم بود. امیدوارم همیشه هر جا هستی شاد و سلامت باشی.

خدایا توفیق عطا بفرما همواره خاضع، فروتن و شاکر باشیم و در حق بنده ای ظلمی نکنیم. خدایا عاقبت همه ی ما را ختم به خیر بگردان.

/ 2 نظر / 16 بازدید
نگین

سلام بلاگتون رو دیدم مطالب خوبی داشت ازش استفاده کردم اگه دوست داشتید از وب سایت ما هم دیدن کنید مطالبش راجع ساختمان هوشمند هستش مثل بیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و .. اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید ممنون که به من سر میزنید http://mehestan.org

وقتی کسی ترکت میکند بدان که تو بهتر از او را لایقی و این خواست خداست پس خدا با توست همه چیز را به او بسپار.