دلم با رفتنت تنگه...

خدایا ! توفیق بده خودمونو بسپریم به دست تو و راضی باشیم به رضات. تو بدترین شرایط و بدترین موقع ها و تو بهترین شرایط و بهترین موقع ها. به یادت باشیم و شکرت کنیم.

قسمت شد هفته پیش رفتم مشهد. برای بار سوم. چه قدر زود حاجتمو داد. ازش دفعه اول(پارسال) خواسته بودم تا سه بار قسمتم نشه بیام مشهد چیزی ازت نمی خوام! 1 این سری که رفتم، کلی کلنجار رفتم با خودم که بالاخره زشته اگه چیزی نخوام. بالاخره بعد کلی کلنجار رفتن، وقتی رفتم خواستمو بگم، دیدم یه پدری بچه ی کوچیکشو که رو ویلچر بود آورده و رو به روی ضریح دارن دعا می کنن.

 شرمم اومد از خودم و استغفار کردم. من چه طوری میتونم چیزی بخوام وقتی این همه آدم هستند که این همه مشکلات بد و ناجور دارن؟؟ نیاز به خواستن نیست. اونا انقدر بزرگن که نخواسته و نگفته حاجتتو میدن.

1- از اما رضا و اباعبدالله دو ماه قبل چیزی خواستم که خیلی انتظار زیادی بود. اما بهشون اعتماد داشتم. و مهمتر به خود خدا. با تمام وجودم ایمان داشته و دارم که حاجتمو میدن. بذارید وقتی کاملا خبر اون موضوع رو گرفتم و حاجتمو کامل گرفتم، میگم که بدونیم وقتی ایمان داشته باشی، معجزه ی به این بزرگی هم میشه. خیلی ساکت و آروم، بدون اینکه کسی بفهمه، کاری به این بزرگی می کنن.

همه چیز دست خداست. خدایی که زندگی میبخشد یکبار، باز هم میتونه زندگی ببخشه. خدایی که مریضی میاره، اگه بخواد و صلاح باشه میتونه مریضی رو از بین هم ببره. فقط باید بهش اعتماد کنیم. فقط همین....

سلام ای بغض تو سینه.... سلام شب های دل کندن....

/ 3 نظر / 15 بازدید
ماسك

سلام كامنتمو گرفتي؟

بچه مثبت

سلام بچه مثبت *** دست نوشته های بچه مثبت (مهرداد) *** http://mehrdadz.blogfa.com/

ماسك

وااااااااااا؟! من هيچ آف و پيغامي ازت نداشتم از همينم تعجب كردم كه چرا يه باشه هم نگفته؟! اين چند وقتي هم كه طول كشيد به اين كامنتم بجوابي خيال كردم باهام قهري! در كل ياهو پكيده اگه ايميل بزني بهتره لااقل آدم ميدونه نميپره شانسو ببين يه بار اين داداش ما آف طولاني گذاشت پريد