ســــــــــــــلام... از اينکه به من سر زدين ممنونم.

گاهی وقتها....

گاهی وقتها لازم است تحرير های نازک وجدانت را در تنهايی خود بشنوی.گاهی وقتها بايد توی کوچه پس کوچه های فراموشی رد پای انسان واقعی را دنبال کنی!انسان زيباست!انسان قدر رنگين کمانهای تجلی را خوب ميداند.
انسان نميتواند قلبش را مچاله کند و دور بيندازد!
گاهی وقتها بايد زندگی را از مردمک چشم ماهيهای قرمز توی حوض نگاه کرد!بايد زندگی را در آب ديد!
زندگی احساس نا مطلوب ندارد!زندگی خوب است به شرطی که جسمت خط ارتباطی روحت را گم نکند!
زندگی دلنشين است به شرط آنکه دلت فلزی نباشد!
زندگی معطر است مثل ياسهای سپيدی که روی ديوار روزهای آمده و نيامده ات؛لبخند خدا را خوشبو ميکند.گاهی وقتها بايد طناب ببندی به شاخه های روحت و جسمت را به بازی بگيری!بايد فرمولهای ابديت را از بر کنی!بايد در نی آبتنی کنی!بايد در دف متلاطم شوی!بايد نوار قلب قناری ها را بشنوی.
بعد از آن هر وقت دلت تنگ شد غروب را خاموش کن!هر وقت احساس تناسخ کردی خودت را به درختی برسان و دستهايت را به تجلی دستهای خدا گره بزن.گلها را بشنو و سبزه ها را توی چشمهايت جا بده و خودت را بسپار به لطف خدا!
اما مراقب باش تا در رحمت الهی سر نخوری...

/ 4 نظر / 2 بازدید
لات جوانمرد

اولا ممنون كه سرزدي چند وقت نبودم و گرنه مي يومدم .....اينقدر نامرد واينها كردي ما رو ....بعدش هم ...خيلي قشنگ بود مخوصا اونجايي لبخند خدا رو خوشبو مي كند ...كلي حال كردم..زت چوغ

الهه

سلام دوست خوبم.نظر لطف شماست آقاعرفان.من هم هر وقت اسمت رو ميبينم انرژی می گيرم.البته می دونم شما هم از چه اسمهايی انرژی ميگيريد(: روزگاره ديگه.موفق باشيد.بای.

shellli

می نويسم اما نه به خاطر اين که مثبتم ومراقبم

عرفان

بابا اند بی معرفتان دوستای ما...بابا من گاو! يه سر نزدم. هيچ کی نميادد..منو بگو فکر ميکردم چه دوستايی دارم..غير چند تا شون بقيه همه ناتو از آب در اومدن!!!