من و خودم!

تو این ده، دوازده روز اخیر به شدت سرم شلوغ بود و خسته شدم. هر چند لااقل تا بعد از محرم سرم خلوت نمیشه.

از کندن، شستن و فروختن مرکبات بگیر(کاری بسیار اعصاب خورد کن!)، تا کارای شبکه و کارای هیئت. خونم که دربست باید در خدمت ارشک باشم! دیشب مثلا از بس خسته بودم ساعت 8 خوابیدم تا امروز صبح ساعت 9:30 !

به یکی از دوستام سپرده بودم که واسه هیئتمون بنر طراحی کنه. که دیروز رفتیم ازش گرفتیم و شد عکس زیر.(البته سایزشو به شدت کوچیک کردم!)

همون دیروز دادیم چاپخونه و امروز رفتیم گرفتیم. به طور موقت هم نصبش کردیم که شد شکل زیر. (البته نورپردازی نشده، کیفیت دوربین هم بد هستش! و گرنه انصافا بد نشده بعد از نصب موقت)

تو شکل پایینیم از سمت راست: من، محسن و منوچهر رو می تونید ببنید. من رو فاکتور بگیرید، اما دو نفر بعدی، همراه با احسان که تو عکس نیست، جز پسرای پاک و دین دار روزگار هستن که افتخار می کنم از اینکه دوستشون هستم.

پ ن: خدا کنه هر جا رسیدیم و هر کیم شدیم، فراموش نکنیم از کجا اومدیم و نخوایم خودمونو جور دیگه ای نشون بدیم.

پ ن 2: خدایا، توفیق نوکری امام حسین رو ازمون نگیر. صرفا نوکری امام حسین، بدون اینکه بخوایم دنبال منفعتی باشیم و یا قصد و غرضی داشته باشیم. مثل همین 10 سال.

پ ن 3: اینم سایت هیئت. www.abolfazl-abbas.com که البته هنوز طراحیش نکردم. اما می تونید به وبلاگ هیئت به جاش سر بزنید: www.abolfazleabbas.persianblog.ir که سال 83 راهش انداخته بودم.

پ ن 4: به شدت تنم واسه قلیون درد می کنه! اسمایلی یک معتاد !

/ 0 نظر / 2 بازدید