روزنوشت

این پدربزرگ رو خداوند رحمت کنه! هنوز نفهمیدم چه قدر زمین داشت. الانم که همه طلبکار شدن و ارث می خوان. احیانا باید بچه هامون این موارد رو رسیدگی کنن! بسیار بعیده تا 20و 30 سال دیگه به نتیجه ای روشن برسه!

سیستم قدیمیمو رفتم تعمیر کنم که فهمیدم مادربردش شکسته! مادربرد که عوض بشه، سی پی یو باید عوض بشه. رم باید عوض شه. کارت گرافیک باید عوض شه. یه هارد مونده بود که اونم گفتم عوض کنن! خلاصه الان یه سیستم جدید دیگه تو خونه دارم و البته با مبالغ هنگفتی بدهکاری!!

انتخابات دیگه رو اعصابم داره راه میره. با این وقاحتی که احمدی نژاد داره، بهتره آدم باروبندیلشو ببنده و از این مملکت بره. گور بابای همشون.

/ 3 نظر / 2 بازدید
بیژن آریا

×زمانی به یاد آیدت راستی که ویران شود کشور از کاستی× روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اکنون سفیدماندن این صفحه موجب ننگ است. باید برای نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز،که از وضع موجود ناراضی هستند خواستارم، تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حظوردر پای صندق های رای،مشت محکمی بر دهان کسانی بکوبند که میخواهند سلیقه خود را بر مردم تحمیل کنند. به امید پیروزی بر احمدی نژادیسم ها در بهار88. کوچک فرزند ایران زمین بیژن آریا

سینا

سلام دوستان عزیز اگر در شرایط رکود اقتصادی حال حاضر خواهان کسب درامد مطمئن ودرامد ایده ال هستید اگر خواهانه دریافت سود ماهیانه 20درصد برای سرمایه هایتان هستید از سایت ما دیدن کنید (بانک ماهیانه1.5درصد میدهد )