پیام های نوروزی آقای موسوی و خانم رهنورد رو گوش دادین؟ اگه گوش ندادین توصیه می کنم پیام خانم رهنورد رو حداقل از اینجا دانلود کنید و گوش کنید.

واقعا حیفه. حیفه که چنین انسان های روشنفکر و دانشمند و فیلسوفی داریمو خونه نشینشون کردیم. واقعا از این مسائل ناراحت میشم. حالا اینا نمونن. چند هزار نفر ایرانی مثل آقای موسوی و خانم رهنورد وجود دارن که یا خونه نشینن یا فرنگ نشین؟ به امید روزی که چنین افرادی مملکتمونو اداره کنن.

انشالله فردا میریم تهران و تا یک شنبه هستیم. یک شنبه هم میریم اهواز به امید خدا.

من 85 یادتونه؟ سه ماه پیش خواهرم واسم "من 89" خرید. این مدت داشتم فکر می کردم من که خاطراتمو تو بلاگ مینویسم،چه استفاده ای میتونم از من 89 بکنم؟ تا امروز که به این نتیجه رسیدم لغات یکی از کتاب زبان های تخصصیمو توش بنویسم که همیشه دوره کنم.

کتابش 30 یونیت داره و مخصوص کامپیوتر هستش. دیدم بهترین کار اینه که لغاتی که یادداشت می کنم کامپیوتری باشه تا انگیزه ی بیشتری واسه مطالعه اونا داشته باشم. طبق برنامه ریزی لغات این 30 یونیت رو آروم آروم و طی 3 ماه یادداشت و مطالعه می کنم.

یک قسمت از نقشه ی ذهنی(Mind Mapping) که واسه سال 89 طراحی کردم، مربوط به مهاجرت میشه. دو تا زیر مجموعه داره که یکیش تقویت زبان هستش. امیدوارم پایان سال 89 در این زمینه خوب عمل کرده باشم. به امید خدا.

اینم یه عکس از باغچه ی خونمون به مناسبت نزدیک شدن سال جدید.

/ 0 نظر / 2 بازدید