نوشتن تو این وبلاگ بدونه موزیک نمیشه، باور کنید! من که کلا چند سال میشه دیگه اهل گوش دادن گاه و بیگاه هم به موزیک نیستم، وقتی می خوام اینجا رو آپدیت کنم، حتما باید موزیک ران کنم.

موبایل که خریدم، لپتاپ که خریدم، ماشین که گرفتم، خونه که دارم، دانشگاه که رفتم، پول که در آوردم و خیلی چیزای دیگه که بهشون رسیدم. و البته باید بیشتر و بیشتر بهشون برسم. ولی هر بار بیشتر میفهمم ارزش زندگی خیلی بیشتر از این چیزاست. با تمام وجود معتقدم  اگر خدا بخواهد رسیدن به این آرزوهای پست برای هرکسی میسر خواهد بود، اما در مقابل آیا به اهداف واقعیم خواهم رسید؟ به خدا خواهم رسید؟ بله خواهم رسید. به لطف خدا مطمئنم که می تونم و باید برسم. اگه نرسم باید اون دنیا به خدا جواب بدم. این خیلی مسئولیت سنگینیه.

و خدایا بابت همه ی داشته و نداشته هام شکرت می کنم. داشته هام که همش از سر خواست و محبت ذات مقدس و بزرگت بوده. و البته از سر حکمتت. و نداشته هام از سر لطفت. و البته باز هم حکمتت. خدایا توفیق عطا بفرما لحظه ای غرور ما را اسیر خود نکند. خدایا توفیق عطا بفرما لحظه ای نفس بر ما غلبه نکند. خدایا توفیق عطا بفرما تا لحظه ای به حال خودمان واگذار نشویم. خدایا توفیق عطا بفرما در حق بنده ای ظلم نکنیم، خواسته یا ناخواسته. خدایا توفیق عطا بفرما شکرت کنیم. همواره. از الان تا ابد الاباد. با زبان و با عمل.

خدایا خود را به تو میسپاریم. رقم بزن آنچه را که به خیر و صلاحمان است. الهی آمین.

پی نوشت: چه کنم با دل تنها / چه کنم با غم دل / چه کنم با این درد / دل من ای دل من
دوست من؟ این رسم رفاقت است که اینگونه من را در تب و تاب خودت نگه داری و بسوزانی دلم را از بی قراری؟
تو نباشی چه امیدی به دل خسته ی من؟

/ 2 نظر / 17 بازدید
yalda

19 خرداد تولدت بود نه؟!هوم یادمه بود!تولدت مبارک-با آروزی رسیدن به همه ی اون چیزایی که برات مهم تره.شاد باشی و سلامت

سعیده

سلام خوبی تبریک میگم به همه چیزایی که میخواستی رسیدی.امیدوارم همیشه همینطوری باشه.فقط مواظب باش غرور نگیرتت.هروقت بتونم به اینجا سر میزنم معرفتت خیلی خیلی کمتر از اون چیزی بود که حرفشو میزدی. خوش ابشی. [گل][گل][لبخند]