حول حالنا الی احسن الحال

اره یلدا، چه قدر خوبه هنوز یه کسایی از گذشته هستن و وبلاگ مینویسن، هر چند به قول تو عوض شده باشن. مرسی بابت تبریکت.

همه میگن عوض شدم. هر چی کشیدم از همینه که همه فکر می کنن عوض شدم. اما کاش واقعا عوض شده بودم. اقلا انقدر دو طرفه زجر نمی کشیدم. کاش واقعا میدونستم الان کی هستم. چی می خوام. خدایا شکرت. یادم نمیره تو این وبلاگ از آرزوهام مینوشتم. خدایا شکرت بابات نعمت هایی که دادی.  ولی خدایا خودت شاهدی که بر من چی میگذره.

خدایا بابت همه ی این نعمت هایی که دادی شکر. انشالله به همه بدی و اگر باعث فزون طلبی و فراموشی ما هم نمیشه، به ما هم بدی. خدایا اما روزی که باید بریم از این دنیا، همه ی اینها به چه درد می خوره؟

خب اینا رو همتون می خونید و فکر می کنید به به، چه قدر خوب و چه عوض شده. چه به خدا نزدیک شده. شایدم یه عده بگین برو بابا، با این طرز فکر عقب افتاده و پوسیدت. هر کس هر چی خواست بگه. موضوع اینه که من فقط اینا رو میگم. مهم عمل کردن به این حرفاست که من نتونستم. نتونستم. فکر می کردم میتونم. اما نشد.

خدایا بنده ی حقیر و گناه کارت هستم. خدایا رحم کن و حال ما رو ببین. همین که آگاهی از حالمون، شکرت خدایا. خدایا توفیق عطا بفرما تا آخرین لحظه ی عمر از تلاش برای نزدیک شدن به ذات مقدست و از خواستن از درگاهت کم نذاریم. خدایا شکرت.

/ 2 نظر / 17 بازدید
.......

برو پیش همون دوستای قدیمیتو باهاشون خوش باش.دیگه واسه همیشه بای

yalda

آدمی که عوض نشه میپوسه.کپک میزنه. اره اسکایپ دارم چی شد؟ خوبی عرفان؟ اوضاع احوال؟