من باب مستند شبکه 3

اعتقاد دارم در تمام دنیا، اکثر جمعیت یک کشور رو "عوام" تشکیل میدن که تمام این عده هم به راحتی می توانند مورد سو استفاده های سیاسی قرار بگیرند. اما تفاوت فعالیت های فرهنگی سیاسیون امریکا با جمهور اسلامی به منظور شست و شوی مغزی این عده در این است که امریکایی ها طوری فعالیت می کنند که حتی افراد آگاه جامعه هم متوجه این موضوع نمی شوند، اما ایرانی ها انقدر تابلو این کار رو انجام میدن که فقط عوام فریبشونو می خورن.

نمونه ی بارز این اقدام، مستند های اخیر شبکه 3 در مورد دستگیری اعضای سایت های مستهجن هستش. اساس کار، بسیار خوب و پسندیده است. اما انقدر سیاسی می کنن قضیه رو و انقدر به چیزای بیخود ربطش میدن که من به شخص فقط خندم میگیره.

من به عنوان شخصی که اطلاعاتی در مورد شبکه دارم(هر چند بسیار ناچیز)، با جسارت می تونم بگم که اگه کسی تو اینترنت بخواد ناشناس بمونه، حتی سازمان جاسوسی امریکا هم نمی تونه هیج غلطی واسه پیدا کردنش بکنه. البته اگه باور نداشته باشیم که اطلاعات ایران از امریکا قوی تره! بنابراین اینکه میگن این افراد تمام مراتب امنیتی رو رعایت کرده بودند، از بیخ و بن بی اساس هست. همان طور که میگن تعدادی از اونها در کانادا و هند و ... فعالیت می کردند. من موندم اگه اونا کانادا بودند، شما چه طوری گرفتیشون و آوردین شبکه 3! انگار همه جا مثل ایران. یارو یه بار رفت کانادا، میگن از کانادا فعالیت می کرد.

بچه های اطلاعات سپاه ایران؛
کارتون بسیار عالی بود. صمیمانه از شما سپاسگزارم. اما خواهشن همه چیز رو به استکبار جهانی ربط ندین. ارزش کارتون میاد پایین.

/ 0 نظر / 2 بازدید