همه ی این روزا روزای خوبی هستند! سخت می گذرن، همه جوره. اما این سختی ناشی از دید خود آدم میشه. آدم می تونه به جای چیزای از دست داده، به چیزایی که داره فکر کنه و از این بابت خدا رو شکر کنه.

خداوند خودش در قرآن می فرماید که تا نعمتی رو از بنده ای می گیریم، شروع به نا سپاسی می کنه. باید عبرت گرفت و اینجوری نبود.

خدایا اگر این اتفاقات به خاطر گناهان و اشتباهات من هستش، که حقمه. هر آن چیزی که رقم خورده شایسته ی اون بودم و شاکرت هستم. اگر هم خودت اینگونه صلاح دیدی و این اتفاقات رو برامون مقدر فرمودی، که چه چیزی بهتر از این؟ منت گذاشتی بر سر ما. با تمام وجود شکر. در همه حال شکر.

هر چی فکر می کنم میبینم و ایمان دارم که هر آن چیزی که رقم می خورد، خیر است.

خدایا ما رو از لغزش حفظ بفرما. خدایا نذار به مسیری قدم بذاریم که ما رو از ذات مقدست دور می کنه. خدایا منت بذار و خودت ما رو هدایت بفرما.

/ 4 نظر / 16 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

yalda

همه چی رو به خدا بسپر چون فقط اونه که باعث آرامش قلبت میشه.البته فک میکنم اینو خیلی بهتر از من میدونی. چندتا از پست های وبلاگتو خوندم تو این صفحه. چقد زندگیت تغییر کرده...بزرگ شدیم دیگه. اشتباه های گذشته رو تکرار نکن آدم ها بای همین بزرگ میشن.موفق باشی

همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]

تينا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.