بچه مثبت شیطون
تناقض

سلام...
وقتی زمزمه میشه که ایران رو می خوان به خاطر برنامه های هسته يیش از جام حهانی فوتبال محروم کنن همه تو ایران دادشون در میاد که ورزش با سیاست و از این مزخرفات فرق داره.خب درست.ورزش از مقوله ی سیاست و اقتصاد و مذهب کلا این چیزا جداست.اما چرا خودمون تو جام جانی کشتی که تو ساری بود همه جای ورزشگاه پارچه زده بودیم انرژی هسته ای حق مسلم ماست؟و البته تلویزیون هم همش نشون میداد.چرا این موضوع رو با ورزش قاطی کردیم؟ مگه خودمون نمیگیم اینا جدا از همن؟ چرا تو مسابقات کشتی جام تختی که بازم تو ساری برگزار شد وسط مسابقات به خاطر انفجار حرم امام هادی و حسن عسکری نوحه خونی کردیم بین اون همه کشور؟ آقا درست.بحثی نیست که باید محکوم کنیم این کار ها رو اما چه ربطی به مسابقات بین المللی کشتی داره این موضوع؟ دلم واسه یه کشتی گیر کوبایی سوخت.یه دفعه دید همه بلند شدن دارن به سینه هاشون میزنن. فکر نکنم حتی بهمون گفته باشه دیوونه..آخه یه کاری اون ور تر از دیوونگی بود.
تو پست قبلی از غربی ها گفته بودم و این که باید جلوی نفوذ اونا رو گرفت.و ولنتاین رو مثال زدم.چند روز پیش تو بلاگ یکی از دوستام(فرزاد) بودم که آخرین پستش جالب بود.اروپایی ها اگه سه قرن روز عشاق دارن ایرانی ها از بیست قرن پیش تا الان دارن! بله..روزشم بیست و نهم بهمن ماست. برین  به این بلاگ و توضیحات کاملشو بخونین.اینم در جواب کسایی که می گفتن اگه از کارای خوب اونا تقلید کنیم چی میشه! این غربی ها فعلا بادمجون واکس بزنن و از ماها تقلید کنن تا ببینیم چی پيش مياد.
گوگلم که ديگه ديوونه کرده.يه سرويس جديد به قسمت سرچ خودش اضافه کرد که آدرسش اينه: http://scholar.google.com . اين سرويس فقط برای جست و جوی مقالات علمی کاربرد داره و طريقه ی اولويت دادن به نتايج پيدا شده هم با توجه به اعتبار مقالات و تعداد استناد مقالات ديگه به اون مقاله هست.کلا سرويس جالبی برای تحقيق پيدا کردنه.(البته هنوز اشکالاتی داره چون نسخه ی بتاشه)اگه می خواين سرچتونم محدود تر کنين يه سری عملگر هم مثل هميشه داره گوگل.مثل Intitle يا Author (که اولی برای جست و جو بين عنوان مقالات و دومی هم برای جست و جو مقالات با اسم نويسنده )  و حالا چند تا ديگه که اگه خواستين بگين تا بهتون بگم.
16 اسفند دوباره آپ می کنم.آخه یه مناسبت داره.

راستی يه سوال دارم.کسی يه کلمه هم معنی اپراتور(اپراتور تلفن همراه که ميگن) می دونه؟ آخرين حرفشم "ر" داره.بگين بهم ممنون ميشم.
انفجارات اخير سامرا رو هم محکوم می کنم.

بای.


پيام هاي ديگران ()

» مهر ٩٦
» اردیبهشت ٩٥
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


دانلود آهنگ جدید