بچه مثبت شیطون
بازم اعتراض

سلام...
یکی از دوستان عزیز در پست قبلیم نظر داده بود و گلایه کرده بود که چرا اونجوری حرف زده بودم و اگه ما از کارای خوبه اونا تقلید کنیم چی میشه؟ و اگه یکی از اونا یه کاری کرد ما نباید به حساب همشون بذاریم.
عرض کنم چون اصلا علاقه ای نداشتم به صحبت در مورد غربی ها زیاد جواب قانع کننده ای ندادم به ایشون..و این دوست خوب هم خوشش نیمد از جواب من. منم دیدم اینجوریه مشتاق شدم که بحث کنم و تا حد توانم پیش برم تا شاید بتونم قانعش کنم.(هر چند کسایی که منو می شناسن میدونن از این توانایی ها ندارم). خواستم جوابشو بدم که متاسفانه هر چی سعی کردم تو بلاگش نظر بدم نشد.این شد که گفتم بیام تو بلاگ خودم هم جواب ایشون رو بدم و هم یه چیزای دیگه رو اضافه کنم و همه بخونن.پس شروع می کنم.
عرض کنم بنده هیچ وقت اینجوری فکر نکرده بودم که چون یه دانمارکی این غلط رو کرده پس همه ی دانمارکی ها همین جورین. اما خود دانمارکی ها نذاشتن که من همین جوری فکر کنم.وقتی نخست وزیرشون خیلی راحت میاد از این کار حمایت می کنه و حتی انقد به خودش اجازه می ده که بگه تو کتاب های درسی هم این کاریکاتور ها رو چاپ میکنیم و مردم دانمارک هم هیچ اعتراضی مبنی بر بی احترامی اقلا به یه فرستاده ی خدا نمیکنن، عقیدم عوض شد.می خوام بدونم  اینا یعنی چی؟ یعنی اینکه مردم دانمارک با این کار مخالفن؟! نه دوست عزیز.مطمئن باش مردم دانمارک از این بی احترامی ککشونم نگزید.پس یه آدمایی هستن مثل همون کاریکاتوریست.بقیه کشور های غربی هم همین طور.غیر از مسلموناش کی رو دیدین تظاهرات کنه؟ بگین دیگه اگه دیدن.مگه وقتی کسی به پیامبر اسلام توهین می کنه فقط باید به مسلمونا بر بخوره؟ مگه پیامبر ما فرستاده ی خدا نیست؟ دوست عزیز گفتی که اگه یه ایرانی تروریست بشه پس همه ی ایرانی ها تروریست میشن دیگه.من این حرفتو قبول ندارم.نمی خوام بگم همه ی ایرانی ها میشن تروریست یا نه.می خوام بگم این موضوع اصلا ربطی به توهین به پیامبر نداره و نمیشه مقایسشون کرد.یکی از شرایط مقایسه هم اعتبار بودن دو چیز یا موضوع و این دو موضوع زمین تا آسمون با هم فرق دارن.شما توهین به یه پیامبر رو با تروریست شدن در یه اندازه میبینی؟ اما نمی خوام  به همین راحتی هم از رو این مطلب بگذرم..بذار قبلش فقط یه چیزو بگم.
ببین دوست خوب.تا الان فکر کردی چرا موقع ظهور پیامبر سران قریش و مکه با پیامبر شروع به مخالفت کردن؟ جدا فکر کردی؟ فکر کردی اونا به این خاطر با پیامبر مخالفت کردن که جد و آبادشون بت می پرستیدن و اونام می خواستن راه ننه باباهاشونو ادامه بدن؟ نه عزیز.شک نکن که  اگه پیامبر فقط می گفت خدا رو بپرستین سران قریش باهاش مخالفت نمی کردن که هیچ تازه حمایتشم می کردن.چرا؟ چون اونا اصلا واسشون پرستش خدا و بت فرقی نمی کرد.اونا فقط می خواستن یه جوری مردم رو مشغول کنن و ازشون بهره برداری کنن..واسه اینکه مردم تو خواب بمونن. اما حالا چرا جلو پیامبر واسادن؟ چون پیامبر نیمد بگه فقط خدا رو بپرستین.اومد گفت فقیر و غنی یکسانن..اومد گفت همه باید از همه چی به یک اندازه استفاده کنن.اومد گفت ارزش آدما به پول و مقامشون نیست..بله دوست عزیز.اونا به این دلیل با پیامبر مخالف کردن چون منافعشونو در خطر میدیدن. اونا با بت و دین و خدا کاری نداشتن..اونا با اساس پیامر و حرفاش مشکل داشتن.همین طور که غربی ها الان با اساس ما مشکل دارن.اونا واسشون فرقی نداره ما چی کار میکنیم.تروریستیم..قاتلیم..معتادیم..مسلمونیم.جهودیم.اونا فقط می خوان ما زیر سلطشون باشیم.فقط می خوان هر چی میگن ما عمل کنیم. می خوان آقا بالا سر ما باشن.شک نکن اگه اونا هر چی گفتن ما بگیم چشم، اگه رو سر ده تا کشورم بمب اتم بندازیم چیزی نمیگن که هیچ از ما به عنوان مهد عدالت هم نام میبرن! و در این موضوه هم تردید نکن که اگه زیر سلطشون نباشیم اگه یکی از ما ها یه کاری کنه به همون تهمت می زنن..آره.تو این جهان اگه یکی از ما ها(ایرانی ها) تروریست بشه کل ما ها تروریستیم! چون زیر سلطشون نیستیم.
الله وکیلی باید قبول کرد تنها کشوری که جلو غرب الان واساده ایران.با خوب و بدش کاری ندارم اصلا.اما واقعیتی که باید قبول کرد.و برای این ایستادگی تاوان خیلی سنگینی دادیم..خیلی سنگین.حرف من اینه.حالا که ما تا اینجا پیش اومدیم و این همه رنج کشیدیم، باید از این دستاوردمون دفاع کنیم.نباید بذاریم اونا حالا به هر نحوی بیان بین ما ها.نباید بذاریم فرهنگشونو به ما غالب کنن.ببین دوست خوب.اگه من از ولنتاین گفتم چون اون روز ولنتاین بود.قصدم و مشکلم فقط این روز نبود.یه مثال زدم.و هدفمم این بود که بگم باید جلو نفوذ اونا رو گرفت.باید دفاع کرد از این همه سختی که پدرامون کشیدن.
در ضمن من هیچ وقت گفتم بده علت پیشرفت اونا رو ببینیم و درس بگیریم؟تازه من من اعتقادی راسخ دارم که باید تو کاراشون تفکر کرد و ببینیم چرا انقد از ما جلو افتادن.به قول برادر خوبم آقا محسن که باید ببینیم چی شد اونا به سمت آقایی جهان پیش رفتن.اما همه ی اینا فرق داره با ورود فرهنگ اونا..فرق داره با به زیر سلطه در امدن ما ها. وقتی میبینیم اونا حتی واسه مقدسات ما احترام قائل نیستن چرا ما باید واسه این کارای بی ارزشون اهمیت بذاریم؟ چرا آخه؟ یعنی واسمون مهم نیست توهین به پیامبرمون که دینش بر همه ی دین ها غالبه؟واقعا واسمون مهم نیست؟
ولش کنین..حتی به این کار فکر می کنم اعصابم میریزه به هم و دوست دارم همه ی فحش های عالم رو نثارشون کنم..کسی هم نمی تونه سرزنشم کنه.اگه یه نفر به زن یه بنده خدایی تجاوز کنه اون طرف حتی حاضر میشه از همه چی بگذره و اون طرفو بگیره  به فجیع ترین شکلش بکشه.آیا کسی میاد این مردو سرزنش کنه چرا این کارو کردی؟ یه سری ارزش ها، یه سری حرمت ها هست که برای یه نفر یا یه عده ارزش داره.و وقتی کسی بخواد به اون ارزشها توهین کنه با تجاوز کنه اون افراد از همه چیزشون واسه دفاع می گذرن و البته باید بگذرن..به همین دلیلم کسی نمی تونه منو سرزنش کنه به خاطر نوع حرف زدنم.تازه چیزی نگفتم خوبه.حتی من فکر میکنم کشور های اسلامی باید به دانمارک اعلان جنگ کنن.با خاک باید یکسان کنن دانمارکو..تا بفهمه کل جهان که با چه گروهی طرفه.عوضی های آشغال کثافت.
 می دونم خیلی خوب بازم نتونستم اون حرفامو بنویسم چون اصلا تواناییشو ندارم.اما امیدوارم قصدم رو تا حدی اقلا تونسته باشم بیان کنم..تونسته باشم که بگم از تک تک مردم دانمارک متنفرم.
در آخر از کار هکر های مسلمان برای هک کردن بیش از هشتصد سایت دانمارکی حمایت می کنم و ای کاش خودمم این توانایی رو داشتم.
دومم برین نامه ی اعتراض به دانمارکی ها رو حتما حتما امضا کنین..اینم لینکش.
تا بعد.

 


پيام هاي ديگران ()

» مهر ٩٦
» اردیبهشت ٩٥
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


دانلود آهنگ جدید