بچه مثبت شیطون
آبتنی

امروز بابا شلنگی که واسه آب دادن به درختای باغ ازش استفاده می کنیمو آورد تو حیاط پشتی و وصلش کرد به چاه آب. سر شلنگم از لوله ی ناودون که 3 متری ارتفاع داشت آویزن کرد و موتور چاهو روشن کرد! آب یخ با تمام شدت از شلنگ آویزن شده عین دوش حموم میریخت پایین! من و بابا و پسر عمم نامردی نکردیم و لخت شدیم و حسابی زیرش آب تنی کردیم!!

هر چند نمیشد بیشتر از چند ثانیه زیر اون آب یخ موند، اما با این حال خیلی کیف داد. البته دم غروب آثار سرماخوردگی در من هویدا شد که سریعا یه قرص زدم تو رگ تا پیشگیری کرده باشم مثلا !


پيام هاي ديگران ()

دیگه دیره، دارم میرم

نمیفهمم حکمت کارای خدا رو. واقعا درکشون نمی کنم. 

دیگه هیچ وقت به کسایی که از دست خدا شاکی هستن و علت مشکلاتی که واسشون پیش میادو نمیفهمن نمیگم خواست خدا بود. نمیگم صبر کن، درست میشه. نمی گم حتما خیری توش بود. نمیگم بازم تلاش کن.

نمیگم. میدونید چرا؟ چون خودمم نمیتونم درک کنم خیلی از کارای خدا رو. چرا یه یکی دیگه دروغ بگم؟ که مثلا آرومش کنم؟

و من نمیدونم که آیا حکمت کارای خدا رو نمیفهمم، یا هر چیزی تا الان از خدا و خواسته هاش بهمون گفتن و تو مغزمون کردن، اشتباه و دروغ بوده. من همیشه سعی کردم تا حدی پیش فرض ها رو از ذهنم بیرون کنم و خودم درک کنم و تعقل. اما واقعا ترسناکه که شک کنی که تمام دانسته هات اشتباه و دروغ بوده و باید همه چیو از نو کشف کنی.

خدایا ! خودت میدونی چه قدر سخته خوب بودن و سخت تر از اون خوب موندن ( کپی رایتش یادم نیست مال کدوم بزرگیه! ) اما خدایا با تمام وجودم ازت می خوام تو راه حق قرارمون بدی و در این راه نگهمون داری. راه حقی که خودت میپسندی، نه جامعه و نه این اسلامی که این دوره هست.

خدایا ! بهمون توفیق بده همیشه از خودت بخوایم. جلوی تو خم و راست بشیم و نه جلوی بنده هات. همیشه راضی به رضات باشیم. مخصوصا تو سختی ها. مخصوصا تو مشکلات. خدایااااااا

خدایا ! من خیلی حقیرم. خدایا من هیچی نیستم. آدمم کن. توفیق بده قدر داشته هامو بدونم. خدایا توفیق بده از داشته هام به دیگران هم انفاق کنم. خدایاا :(((

یا امام حسین (ع) :(((( :((( یا حسین. یا ابا عبدالله :(((


پيام هاي ديگران ()

الان وقتشه دستتو بدی دست من!

توی چشم من نگاه کن و ببین / تویی بهترین دلیل عاشقی

مامان اینا همراه با اشی و جونی ( ارشک و اشکان ) تهرانن. منو بابا فقط خونه هستیم. قرار بود امروز صبح آخرین جلسه کلاسمو برم و بعدشم برم تهران. که متاسفانه صبح خواب موندم و کلاس نرفتم و در نتیجه گفتم تهرانم نرم دیگه!

صبح نشستم درس خوندم. بعدش گفتم یک زنگی به سعیده بزنم. گوشی رو آیفون بود که دیدم جواب نمیده و حیفه از زنگ پیشوازش استفاده نکنم و شروع کردم به تکان دادن بدن! زنگ اول تموم شد و بار دومی که زنگ زدم و همچنان در حال تکان دادن بدن بودن بابام از راه رسید !

از اونجایی که باهاش قهر هستم و حرف نمیزنم دقیقا نمیدونم چی فکر کرد در مورد پسرش، اما احتمالا کلا نا امید شد ازم!

البته واسه اینکه ضایع نشم، دوباره زنگ زدم بهش و گذاشتم رو آیفون که پدرم متوجه شه زنگ تلفن بود که از شانس بد، آهنگ پیشواز شروع نشده سعیده جواب داد و حالا بابامم کنارم ایستاده بود! یعنی می خواستم تلفنو تو سر خودمو سعیده خورد کنم!

با تو آرامشو احساس می کنم / تازه میشم هر نفس دنیای من

بهترین لحظه ی دنیاست وقتی که / عطر تو میپیچه تو رویای من


پيام هاي ديگران ()

همچنان روزی روزگاری!

دیروز واسه کاری ساعت 9 صبح قرار بود برم ساری. اما چون ساعت 7.30 صبح کلاس داشتم دانشگاه، گفتم اول برم دانشگاه بعد از اونجا برم ساری. 

حساب کتاب کردم دیدم همین 4 هزار تومانی که دارم کفایت می کنه واسه تردد بین نقاط ذکر شده! حالا دیگه فکر نکردم شاید مشکلی بخواد پیش بیاد. رفتم دانشگاه و بعدشم رفتم ساری و اونجایی که کار داشتم. کارم که انجام شد دیدم بهم میگن 3 هزار تومان هزینه ثبت نام باید بدی و یه سفته 500 تومنی هم بدی که قیمتش 2 هزار تومان بود! حالا من کلا 2 هزار تومان پول همرام بود. تازه باید قائمشهرم بر میگشتم !

خلاصه با بی آبرویی تمام زنگ زدم به پدرمو گفتم پاشو بیا اینجا که کارم گیره! به نظرم جزای منی که روزی چند بار دربست میگیرم همین باید باشه که به خودم بیام و انقدر ولخرجی نکنم.

امروز صبح هوا بارونی بود و منم کلاس داشتم اما پیچوندمش! از یه طرف دوست داشتم زیر بارون برم کلاس، از طرف دیگه دوست داشتم تو این هوای خنک بگیرم بخوابم که قدرت مورد دوم بیشتر از مورد اول بود ظاهرا !


پيام هاي ديگران ()

همصدا تر از همیشه!

می دونید امشب و کلا این روزا شاید جز روزایی باشه که اعصابم از زندگی کلا به هم ریخته و حوصله ی هیچ کسی رو ندارم و فقط دوست دارم با صدای بلند موزیک گوش کنم و کلا احساس ناخوشایندی دارم!

اما اگه امروز و این روزا کلا جز روزایی باشه که در بالا توصیفشو کردم، خیلی خوشحالم که این حس نا امیدی و بی انگیزگی نسبت به قبل ها خیلی خیلی کمتر شده. اگه این روزا جز اون روزا باشه، تنها با صدای بلند موزیک گوش کردنش مونده و یه حس کم و بیش ناخوشایندی که اونم زیاد نیست!

خوشحالم که سال ها تو وبلاگم اون روزای ناخوشایند نوشتم و الان میفهمم که تونستم یه سری تغییرات دیگه هم بدم تو زندگیم. اساسا همواره باید به فکر تغییر بود! باید این فکر تو ذهنمون نهادینه بشه.

همه ی ماها یه سری رفتار های خوب و بد داریم. رفتار های خوب که از بچگی تو وجودمون شکل گرفت، هر چند خیلی خوبه اما مایه ی مباهات نیست. چیزی که مایه ی مباهات است اینه که اخلاق های بدمونو تبدیل به اخلاق نیکویی کنیم. تلاشی که برای این تغییر انجام میشه قابل ستایش هست.

اسممو واژه به واژه تو دل ترانه جا کن!

ویرایش بعد از ارسال!: بعد از ارسال دیدم تو پست قبلی از امتحان حرف زدم! عارضم خدمتتون که این ترم به لطف خدا همه ی 20 واحد من جمله ریاضی 1 رو تونستم پاس کنم!! حقیقتا پاس کردن ریاضی 1 کاری بس عظیم بود که با کمک خدا، دعای خیر تمامی دوستان و دشمنانم و البته کمی تلاش خودم انجام شد!


پيام هاي ديگران ()

» بهمن ٩٤
» آذر ٩٤
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


فروشگاه اینترنتی گالش

دانلود آهنگ جدید