بچه مثبت شیطون
آه ای صبا...

گر در کویش برسی ، برسان، این پیام مرا :

 بی چراغ رویت ، من ندارم دیگر، تاب این شبهای سرد و خاموش ؛

هرگز هرگز ، باور نکنــــــم ، عهد و پیمان ما، شد فرامــــوش...


پيام هاي ديگران ()

ایران!

کاری که انگیلیس، روسیه و امریکا در طول این 30 سال نتونستن بکننو، شبکه ی فارسی 1 در عرض یک سال خواهد کرد. جامعه ی ایران رو به انحطاط خواهد کشید!

ببینید کی گفتم..!


پيام هاي ديگران ()

سانسور می کنیم..!

استغفر الله! اصلا هر چی نوشتمو پاک می کنم که انقدر واسه ارسالش دو دل نباشم!


پيام هاي ديگران ()

روزی روزگاری...

چند روزی که تهران بودم، خدا رو شکر هم از جنبه ی فرهنگی و هم از نظر کامپیوتری بسیار بسیار پر بار بود. 

شب نشینی های باحال با برو بچه های هنرمند، شرکت تو همایش های فناوری اطلاعات، گشت و گذار و کلی خرید کردن همه یه طرف، سر زدن به انتشارات چشمه یه طرف !

همیشه حس خوبی به انتشارات چشمه داشتم، اما خب هیچ وقت نشد به انتشاراتش سر بزنم. دیشب قسمت شد و رفتم اونجا و کلی هم حال کردم. جاتون خالی.

اینترنتم ساعت 0 روز شنبه، یعنی دو ساعت دیگه قطع میشه. پولی در بساطم نموند واسه شارژ کردنش! 


پيام هاي ديگران ()

...

خب به سلامتی پرشین بلاگ مجداد فیلتر شد!

فردا بازم بوق سحر باید بیدار بشم. تهران می خوام برم. تا جمعه هستم احتمالا.

با اینکه نزدیکای صبح هستش اما کار دارم هنوز. نمیشه خوابید. تو ماشین می خوابم!

 


پيام هاي ديگران ()

لایو!

این لایو این پاریس! اونسنس خیلی باحال بود. هر چند نمی دونم دقیقا مال چند وقته پیشه، اما از دیروز که دانلودش کردم چند بار دیدم. البته بعضی قسمتاشو ! مثلا قسمتی که My imortal رو اجرا کرد! یا وقتی Lithium رو خوند.

چیزی نمونده که 3 بامداد بشه. برم بخوابم، چون بازم باید صبح زود پاشم.


پيام هاي ديگران ()

اینکه زاده ی آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی..!

امروز صبح زود رفتم گرگان. یکی از دوستانی که تو پروژه ی نتورک پروف با هم همکاری می کنیم(آقای کارگر، مدیر بخش سئو و آنالیز سایت)، دعوتم کرده بود که از اولین مرکز جامع خدمات آی تی روستایی کشور بازدید کنم.(چه اسم طویلی!)

خلاصه خیلی خوب بود. هر چند با توضیحاتی که بهم داد فقط جای افسوس خوردن می موند. افسوس واسه جایی که 5 سال قبل که هنوز اینترنت تو ایران صاحب نداشت اجرا شد و اون زمان اینترنت ماهواره ای با پهنای باند 2 مگ داشت، اما الان بعد از این سال ها اینترنتش شده 256 و تمامی بخش های اون خوابیده و صرفا تبدیل به یک کافی نت شده.

و با دوستان متفق القول بودیم که وقتی دکتر جلالی، با همه ی  دکتریش و با اون همه نفوذش نتونست ایده ی خودشو تو کشور اجرا کنه و بعد از چند سال اینجوری خورده به زمین، ماها می تونیم؟

دوستان خوبم! اینجا جای موندن نیست. کاراتونو بکنین بزنین برین!


پيام هاي ديگران ()

تو میری شاید که فردا، رنگ بهتری بیاره...

دارم به این فکر می کنم که هیچ وقت نه هنرمند شدم و نه تونستم ژست هنرمندانه بگیرم! نه تونستم روشنفکر بشم و نه ژستشو تونستم بگیرم.

آخه همیشه دوست داشتم هنرمند باشم. از تریپ هنری خوشم میاد. از تو عالم دیگه سیر کردن خوشم میاد. اما نشد! حتی بعد این همه سال نوشتن، از نوشتن جملات زیبا و تو دل برو ناتوانم. همون جملاتی که وقتی تو بعضی از وبلاگا می خونم کیف می کنم. البته به شرطی که مطلبشون زیادی فلسفی نباشه!

بعدش به این فکر می کنم که نمیشه که آدم به تمام خواسته هاش برسه. ولی خدا رو شکر که به یکی دیگه از آرزوهام که کامپیوتر باشه رسیدم.

ولی باز میدونی چیه؟ حالا که به کامپیوتر رسیدم، نمی تونم ژست کامپیوتری بگیرم! خیلی دوست دارم، خیلی، اما نمیدونم چرا نمیشه! نیمدونم چرا نمی تونم تریپی مثل پسرای هم سن خودم که ساکن امریکا هستن و خدای کامپیوترم هستن، بگیرم!

خدایا چرا من غرب زده شدم؟!

و در این ساعت از بامداد به این هم فکر می کنم که فردا بوق سحر باید بیدار شم ، اما هنوزم نخوابیدم. بد روزگاری شده..!


پيام هاي ديگران ()

یاهو ممه !

به ممه من سر زدید؟!


پيام هاي ديگران ()

جومونگ و ...

دیروز جومونگ تموم شد. انصافا اگه بخوام ازش بد بگم بی انصافیه. چون هم اکثر قسمتاشو دیدم و هم اینکه به نظرم فیلم خوبی بود. دیدن 24 ، لاست یا چنین سریال هایی نتونست ژست خاصی رو بهم بده که بیام بگم واسه مردم متاسفم که جومونگ میبینن. و البته جدا از این مساله و اگر خودمم جومونگ نمیدیدم، مدت هاست که دارم سعی می کنم با تمام وجود به سلیقه های مختلف احترام بذارم و کسی رو بابت علاقه و یا عقیدش مورد سوال قرار ندم.

حالا مساله اصلا اینا نیست. می خواستم بگم قسمت آخر این سریال و قسمتی از حرف سوسانو، واقعا منو تحت تاثیر قرار داد. مدت هاست که جملات رو در و دیوار اتاقم رو تو همین مضامین انتخاب می کنم و دارم تلاش می کنم به اون سطح برسم. سوسانو وقتی آخر فیلم با همسر اول جومونگ روبه رو شد، در حین صحبت هاش گفت:

"من هنوز آروز های زیادی دارم که می خوام تا وقتی زنده هستم به اون آرزو ها برسم."

سوسانو این همه تلاش کرد تا چنین امپراطوری بزرگ و پر قدرتی رو پایه ریزی کرد. حالا که تازه وقت شکوفا شدن امپراطوریش بود، قصد رفتن می کنه و مثل روزای اول، صحبت از آرزو های بزرگ می کنه.

همه ی اینا فیلم بود. اما کاش بتونم مثل شخصیت سوسانو تو این فیلم، روحمو بزرگ کنم و به چیز های کوچک و حتی بزرگ راضی نشم. متوقف نشم هیچ وقت...

البته با توکل به خدا...


پيام هاي ديگران ()

اه باران، ای امید جان بیداران...

و من هر وقت نیمرو درست می کنم، پوست تخم مرغ بدبخت رو قبل از انداختن تو سطل آشغال، باید با تمام وجود تو دستم له کنم! 

احساس قدرت بهم دست میده!


پيام هاي ديگران ()

ویکتوریا !

هر چی به مادرم میگه این فارسی 1 رو نبین، بد آموزی داره، تو گوشش نمیره که نمیره!

از بس فارسی 1 دیدن، منم دیگه کم کم عادت کردم و اکثر فیلماشو میبینم! مخصوصا ویکتوریا رو!! و امروز توفیقی حاصل شد تا قسمت هایی که ندیده بودمو ببینم. از ظهر دارم ویکتوریا مندزا میبینم!!

پ ن : در کنار تمام بدی ها و بد آموزی های این کانال! خوبیش اینه که از شر کانال های ایران رسما راحت شدم.


پيام هاي ديگران ()

...

TRUE LOVE DOES NOT HAVE A HAPPY ENDING BECAUSE TRUE LOVE DOES NOT HAVE END


پيام هاي ديگران ()

و حق با توست...

سری به قبرستون مجازی شهدای اخیر زدین؟

http://neverforget.us

اگه هنوز نرفتین تو این سایت، الان برین و واسه شادی روحشون فاتحه بخونین. و لعنت بفرستین بر تمام کسانی که مسبب به خاک و خون کشیده شدن این جوونای نازنین بودن. جوونایی که میتونستن الان زنده باشن. یا شاید میشد ما جای اینا باشیم و منتظر بودیم بیان و واسمون فاتحه بخونن. پس معطل نکنین.

تو از آیین انسانی چه می دانی.. اگر جان را خدا دادست، چرا باید تو بستانی..
چرا باید، که با یک لحظه ی غفلت، این برادر را، به خاک و خون بغلطانی... 


پيام هاي ديگران ()

تصادف!

امروز بعد از افطار رفتم بیرون اما از شانس بد تصادف کردم! و بدتر اینکه با اینکه یارو بهم زد، اما خب مقصر من بودم!

باز خدا رو شکر به خیر گذشت.


پيام هاي ديگران ()

...

این ترم به خاطر دانشگاه، از دوره ی آخر MCSE و مهمتر از اون، از CCNA عقب میفتم.

محمدعرفان! یادت بمونه. فقط یادت بمونه!

راستی دارم قسمت "درباره" سایت نتورک پروف رو تکمیل می کنم.


پيام هاي ديگران ()

تفنگت را زمین بگذار!

 

یکی از دوستان که تو پروژه ی نتورک پروف با هم همکاری می کنیم، گفت به آقایی ایمیل بزن و ازش درخواست همکاری کن. ایشون جز دو نفر ایرانی هستند که مدرک CCIE دارن.

منم ایمیل زدم، ولی خب نمیدونستم این آقا اصلا ایران نیست فعلا. حالا این مهم نیست. نمیدونستم ایشون انقدر خدا تشریف دارن. و گرنه اصلا جسارت ایمیل زدن واسه چنین پروژه ای رو نمی کردم!

اگه خواستین به درجه ی خدایی این فرد پی ببرین، بد نیست یه سر کوچیک به وبلاگشبزنین.

پ ن: و من الان، یعنی یک ساعت بعد از نوشتن این پست، چه قدر خوشحالم که جناب شفق زندی جواب ایمیل من رو دادند و اعلام کردند در این پروژه ما را یاری خواهند داد. خدایا، شکرت.

 


پيام هاي ديگران ()

رندان سلامت می کنند، جان را غلامت می کنند

آلاچیقو که تعمیر کردم، اکثر اوقات اونجام. خصوصا شبا خیلی فاز میده بهم. چای، قلیون، صدای شجریان و محیطی که با نور فانوس روشن شده...

فعلا که لپ تاپ ندارم. و برای خرید لپ تاپ جدید هم منتظرم تا ویندوز 7 روشون نصب بشه. اما وقتی خریدم، شبکه و اینترنت کوچه رو بیسیم می کنم و دیگه همش تو آلاچیق می مونم...

یادمه یکی از شبای بهار همین امسال که داشتیم قلیون می کشیدیم و شجریانم داشت آهنگ " آه باران" رو که من خیلی دوسش دارم، می خوند و همزمان بلبلام چه چه میزدن، یه چند دقیقه ای از این مناظر فیلم گرفتم. فیلمی که به هر کسی نشونش دادم دهنش باز موند. فیلمی که انقدر زیبا و رویایی شده بود که از خوف اینکه کسی بخواد فکر کنه منظوری دارم و یا حتی کسی واسه یه لحظم که شده دلش بخواد، نذاشتمش تو اینترنت. اما حالا مثل چی پشیمونم که چرا نذاشتم. چون از رو گوشیم پاک شده و من موندم و حسرت...


پيام هاي ديگران ()

...

واقعا امیدوارم این ترم کلاسای دانشگاه روزای مزخرفی نیفته. اگه روزاش با من هماهنگ نباشه، کلی عقبم میندازه و اگه هماهنگ باشه کلی جلو میفتم.

شنبه بعد از ظهر، کل یک شنبه، دو شنبه بعد از ظهر، کل سه شنبه و چهارشنبه، پنج شنبه صبح، زمان های مناسبی واسه کلاسای دانشگاه هستش.

دوستان لطف کردند و نظر ما رو هم در مورد خرید اینترنتی خواستند و در این مطلب مجله ی زیگزاگ منتشر کردند. از اینجا می تونین بخونین.


پيام هاي ديگران ()

آخه تازگیا بلا شدی، اینو رو نکرده بودی...

رفته بلژیکو، شده تحریکو، اینگیلیش اسپیکو، منو به اینا فروخته !

شده آنتیکو، دوست پسر فابریکو، یه سیگار باریکو، منو به اینا فروخته !


پيام هاي ديگران ()

گذشته...

امروز یه سی دی پیدا کردم که واسه یه نفر رایتش کرده بودم، اما هیچ وقت نشد بهش بدم. این سی دی سرشار از خاطره بود لامصب. یه قسمتش یه کلیپ از خودم و جشنی که سال سوم تو مدرسه گرفته بودیم، بود. چه قدر حال کردم با دیدنش.

راستش یه مدته دلم خیلی هوای اون دورانو کرده. اما خوبیش اینه که خدا رو شکر انقدر دوران خوبی بود که الان از یاداوریشون لذت میبرم. امیدوارم چند سال بعد، وقتی به این روزا فکر می کنم هم، همین حسو داشته باشم.

برو بچه هایی که علوم انسانی و مشتقاتشو می خونن حواسشون جمع باشه! خوابای خوبی واسشون ندیدن.


پيام هاي ديگران ()

روز وبلاگ نویسی

امروز روز جهانی وبلاگ نویسیه. مسلما واسه منی که 6 ساله دارم وبلاگ نویس مینویسم باید یه روز خاص باشه.

Blog Day 2009

31 آگوست رو اگه به عدد بنویسین، همان طور که تو لوگوی این روز معلومه، به شکل کلمه ی Blog در میاد.

روز تمام بلاگر ها مبارک.


پيام هاي ديگران ()

تو می خندی، چه شیرینه!

بیدار موندن شبانم وقتی با ماه رمضون تقارن پیدا کرد چند تا خوبی و بدی پیدا کرد.

خوبیش اینه که خانواده رو برای خوردن سحر بیدار می کنم.

بدیشم اینه که از شدت خستگی ممکنه بزنم تمام زحمتامو تو یه لحظه نابود کنم. اگه الان به سایت نتورک پروف سر بزنین میفهمین چی میگم. یادم باشه ساعت 6:25 صبح زدم به فناش دادم!

اصلا حال ندارم فکر کنم که چرا اینجوری شد. فعلا به درک. برم بخوابم.

یکی اونجاست، شبیه من دیوونه... که بیشتر از خودم قدرتو می دونه !


پيام هاي ديگران ()

آزادیت مبارک

داداش محسن رو بالاخره پیدا کردم. این سری تهران اومدم باید بهش سر بزنم.

خانم سمیه توحید لو هم خدا رو شکر آزاد شد. وحید هم دو هفته پیش وبلاگش به روز شده بود و نوشت که آزاد شده و داره غیر قانونی از ایران خارج میشه. امیدوارم، واقعا امیوارم که سالم از ایران خارج شده باشه و حالش خوب باشه.


پيام هاي ديگران ()

» بهمن ٩٤
» آذر ٩٤
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


فروشگاه اینترنتی گالش

دانلود آهنگ جدید