بچه مثبت شیطون
کمی از توییتر...

همین که محل نمیدی، یعنی دلت با ماست !

یا

همین که محل نمیدم، یعنی دلم با توست!


پيام هاي ديگران ()

میبینی خدا؟

((...و این سهراب هم بس که خوب بود به سهراب تاریخ پیوست.

>> اتفاقا مردم هم به من همین را می گویند. می گویند اسم سهراب دوباره در تاریخ نوشته خواهد شد. سهراب در شاهنامه فردوسی، پیام آور خوبی بود، این سهراب هم همین طور بود. همین طور شد. با این حال من خوشحالم که بچه ام در راهی رفت که راه نادرستی نبود. اگر معتاد بود، اگر خلافکاربود اتفاقی برایش می افتاد، نمی توانستم سرم را جلوی مردم بلند کنم. ولی الان با افتخار می گویم بچه ام در راه نیت پاکش، در راه اعتقادی که داشته رفته. با اینکه برایم خیلی سخت است که سهرابم رفته، اما خوشحالم که با حرف و حرکات بچه هایی مثل سهراب، مردم تکان شدیدی خوردند و متوجه شدند که بچه ها دارند بیگناه کشته می شوند.))

چه طور یک عده می تونن اینا رو نبینن؟ چه طور ماها می تونیم بی تفاوت باشیم؟ صحبت های مادر سهراب، ندا و مسعود رو خوندمو گریه کردم، خوندمو گریه کردم...


پيام هاي ديگران ()

من از هوای جاده دلگیرم...

خونه ی ما در حالت عادی خودش دست کمی از خانه ی ارواح نداره. اون وقت فکرشو بکن که تو خونه تنها باشی، تو حمومم باشی، که یک دفعه برق بره! جنبشی بهتر از جنبش اتو نبود که راه بندازین دوستان عزیزم؟!

عکس های این مدت رو مطابق معمول می تونین تو فلیکر ببینین.

داشتم به شلوار سیاهی که تو پام بود فکر می کردم که به این نتیجه رسیدم که حالا درسته بابت اجناسی که میخرم، همیشه پول بیشتری میدم، اما در عوض این جنس ها حداقل  دو تا سه برابر بیشتر از لباسایی که دیگران واسم میخرن عمر می کنن. واسه همینم هست یه لباسو بعضی وقتا میبینین که مدت زیادی میپوشم.

تو آخر راهو نمی دونی.. تنها نرو، تنها نمی تونی...


پيام هاي ديگران ()

روزی روزگاری

دیروز نمایشگاه نشد که برم. اما به هر حال روز خوبی بود.

هم ناهار همه دور هم بودیم، هم رفتم تفریح یه جای شیک و زیبا، هم رفتم تنیس.

سیستم برق خونمون از بعد از ظهر قطع شده بود. تا الان که ساعت 1 بامداده، آقای برق کار داشت کار می کرد و بالاخره وصل شد. زندگی آدم قطع میشه با قطع برق.


پيام هاي ديگران ()

شینو شینو شین شینو، دامنای چین چینو!

امروز رفتم  دانشگاه و با بدبختی 3 واحدی که واسه تابستون گرفته بودمو حذف کردم. البته 3 واحدو بهم قالب کرده بودن. قضیه اینه که رفته بودم چند تا واحد بگیرم اما مادرم وسط کار گفت نمی خواد بگیری. منم رفتم اون سه واحدی که اخذ کرده بودم حذف کنم، اما کلیک کردن رو دکمه ی حذف همانا و ثبت انتخاب واحد و بسته شدنش همانا!

انقدر بالا پایین بردن منو امروز واسه حدف این 3 واحد که هم خسته شدم و هم وقتم گرفته شد و نتونستم برم نمایشگاه کامپیوتر. حالا ببینم فردا که آخرین روز نمایشگاه هستش می تونم برم یا نه. ششمین نمایشگاه کامپیوتر، ساری، کیلومتر 7 جاده نکا ! همون نمایشگاهی که چند سال پیشم رفته بودم و کلی خاطره ازش تو وبلاگ نوشتم!

امروز بازم باید برم بیرون. سرور سایت نتورک پروف رو می خوام تغییر بدم و باید برم پیش جواد که DNS ها رو تغییر بده واسم.

اینم من و ارشک! فکر می کنم چند ماه قبل انتخابات بود.


پيام هاي ديگران ()

شاباش شاباش، شهیاد بمون باهاش!

هوا به شدت گرم است. نه حس پای کامپیوتر نشستن داره آدم، نه حس درس خوندن و نه حتی حس غذا خوردن. کاش سفرو طولانی تر می کردیم.

این توییتر انگیزه آدمو واسه وبلاگ نویسی میگیره. از این نظر که هر چی تو دلم هستو ترجیح میدم راحت و سریع توییت کنم تا بیام و کلی وقت بذارم و تو وبلاگم بنویسم.

چرا؟ جوابشو تو می دونی، ولی نمی خوای به روت بیاری!


پيام هاي ديگران ()

آبی های کو ن گلابی!

سفر خوبی بود خدا رو شکر. بسی لذت بردم. فقط از بدشانسی دوربین درست و حسابی واسه عکس گرفتن نداشتیم.(موبایلمم که همون شب رسما سوخت!) روز آخرم که دوربین آوردیم، شارژش تموم شد! ولی روز دوم باید حتما دوربین داشتیم. زبان از بیان دیده ها قاصر هستش به جان خودم!

قبلا بیرون میرفتیم چند تا نکته اساسی به وجود میومد. یکی اینکه خدا چه عظمتی داره. آدم مبهوت قدرتش میشه. دوم اینکه این مازندران عجب نعمتیه. آدم شرمنده میشه از این محبت. هر جایی میریم از جای قبلی بهتر و قشنگتر. شکر.

نکته ی سومی که این سری به وجود اومد اینه که پارسال عجب کسخلی بزرگی کرده بودیم! همون سری که چند روز تو جنگل راه رفتیم تا برسیم به مقصد. آخه همش کوه بود. خار هر چی جنگل نوردی و کوه نوردی بود را نمودیم! ولی همین کسخلی، بی نظیر ترین سفر زندگیمو رقم زد. هنوزم که بهش فکر می کنم جیگرم حال میاد از اون همه هیجان و لذت. خدایا شکرررت.


پيام هاي ديگران ()

ای بابا

بالاخره وب سایتی که این روزا به شدت روش کار می کردم، به صورت رسمی افتتاح شد.

www.NetworkPROF.com

فردا شب اگه خدا بخواد میریم جنگل نوردی. تا جمعه. امیدوارم مثل پارسال حال بده.

موبایلم چند ساعت پیش افتاد تو توالت. شانس نداریم که. سوخت صفحه کلیدش!


پيام هاي ديگران ()

نشر کمی اطلاعات!

این چند روز به شدت مشغول کار هستم. هر چند تا حدی اعضای تیمو جمع کردم اما با این حال هنوز تمام کار رو دوش خودمه.

البته از خیلی از بچه ها مشورت گرفتم. دفعات اول انقدر ایراد گرفتند که کارمو صد برابر کردن. اما کم کم و با کمی صبر و رفع ایراد هایی که گرفتن، نتیجه ی بسیار خوبی گرفتم.

جالب اینه که هر قسمت از سایت که تکمیل میشد(میشه)، به مادرم نشون می دادم تا نظر بده و اونم میگفت خیلی خوبه. چند ساعت بعد، کلی تغییر دیگه اعمال می کردم، باز میگفت خیلی خوبه!

از اون طرف، به بچه های طراح که سایتو نشون می دادم، از ظاهرش ایراد می گرفتن، و به بچه های شبکه کار هم که نشون می دادم، به محتواش و دسته بندی هاش خورده می گرفتن!

باز سرم رو تنم داره سنگینی می کنه از بی خوابی و خستگی. برم بخسبم.


پيام هاي ديگران ()

...

سرم رو گردنم انگاری زیادی شده. تو 40 ساعت اخیر، فقط 4 ساعت اونم با اعمال شاقه خوابیدم. مغزم پکیدست الان.

بعدا بیشتر مینویسم. فعلا برم بخوابم تا خورشید طلوع نکرده.


پيام هاي ديگران ()

وب سایت شبکه

خدا رو شکر از اونجایی که نمی تونم مثل بچه آدم یک جا بشینم، پروژه ی راه اندازی یک وب سایت حرفه ای شبکه رو کلید زدم. طراحی سایتش تقریبا تموم شد. در حال حاضر دارم رو جزییات این سایت مثل ترسیم افق کار و این مسائل تمرکز می کنم تا بتونم افراد مناسب کارمو جذب کنم.

یک سیستم مدیریت پروزه هم راه انداختم. به آدرس www.work.myjigi.com . با مشورتی که کردم به این نتیجه رسیدم باید پر قدرت کار رو شروع کرد و از بقیه اعضا کار بکشم. هدف راه اندازی این سیستمم همینه.

ضمن اینکه هنوز اسم و آدرسی واسه این سایت انتخاب نکردم. تو این مورد خیلی حساسم. امیدوارم بتونم اسم خوبی پیدا کنم. تو وبلاگ دهکده آی تی هم یک فراخوان دادم. اسم های خوبی پیشنهاد شد. باید ببینم چی میشه.

به نسخه ی آزمایشی سایت فعلا نمی تونم لینک بدم. فعلا تا حدودی مخفیانه بمونه بهتر هستش. انشالله اگه دامین اصلی راه اندازی شد و سایت رو روش قرار دادم، لینکشو میذارم.


پيام هاي ديگران ()

بلاگر ها را آزاد کنید...


پيام هاي ديگران ()

تو بزن، تبر بزن...

توی تنهایی یک دشت بزرگ، که مثل غربت شب بی انتهاست، یه درخت تن سیاه سربلند، آخرین درخت سبز سر ماست...

تا یه روز تو اومدی بی خستگی، با یه خورجین قدیمی قشنگ، با تو نه سبزه نه آینه بود نه آب، یه تبر بود با تو با اهرم سنگ...

اون درخت سربلند پر غرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم.. اون درخت تن سپرده به تبر، که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم...

من به فکر خستگی های پر پرنده هام، تو بزن، تبر بزن.. من به فکر غربت مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن.....


پيام هاي ديگران ()

یاد باد...

پيام هاي ديگران ()

از این ور و اون ور...

معلوم نیست یک سری افراد چه فکری باخودشون می کنن که جدیدا دارن حرفای جالبی میزنن. نمونش جناب رضا خان پهلوی و سرکار خانم مریم رجوی.

پیشنهاد اکید می کنم با دوستان و فامیلاتون که نظر سیاسی مخالف شما دارند، تا سال 90، و بعد از اون تا سال 95 هیچ گونه بحثی نکنید. عدم رعایت این نکته فقط باعث ایجاد شکاف بین مردم و در حالت بدبینانش، منجر به تکرار وقایع دهه ی 60 و عواملی که باعث به وجود اومدن منافقین! شد میانجامد.

دوستان! وبلاگ نویس طرفدار احمدی نژاد که تا اونجایی که می دونم معروفترینشون تهرانی هستند و دورترین جایی که رفتن شاید قم و مشهد بوده باشه، انقدر در مورد رای آقای احمدی نژاد در شهرای کوچک و وستاها سخن نگن. انقدر نگن تمام ایران، تهران نیست! ممنون میشم لیست روستاها و شهر های کوچکی که بهش سفر کردید و یا در آنجا زندگی کردید را در وبلاگتان منتشر کنید.


پيام هاي ديگران ()

» بهمن ٩٤
» آذر ٩٤
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


فروشگاه اینترنتی گالش

دانلود آهنگ جدید