بچه مثبت شیطون
کین عمر طی نمودی، اندر امیدواری...

زمان زیادی تا تموم شدن امروز نمونده. تا تموم شدن 31 خرداد. تا تموم شدن خرداد پر حادثه. ما که به خرداد پر حادثه عادت داشتیم اینجور شد، خدا نکنه ماه های بعد هم به همین منوال بگذره.

شاید سال 90، سال مهمی باشه. اما هر طوری که بشه، نمی خوام خون کسی ریخته بشه. تحملش خیلی سخته. خیلی سخته بخوای مردن برادر خواهراتو ببینی. شایدم یه روز خودمون شدیم برادر یا خواهر مرده ی دیگران. شایدم یه روز عکس و فیلم جون دادن ما تو اینترنت پخش شد و به بقیه انگیزه ی ادامه ی کارو داد... شاید...

تو می تونی هیچ وقت اون لحظه که "ندا" به دوربین نگاه کرد و جون داد رو فراموش کنی؟ می تونی لعنتی؟

خواهرم... به غیر از امام حسین، برای هیچ کسی که تو عمرم ندیدمش، انقدر گریه نکرده بودم. خواهرم... خدا نبخشه منو اگه روزی فراموشت کنم.....

خدایا... تو رو به حق بهترین بنده هات قسم، از گناهان خواهرم بگذر و اونو از رحمتت بی نصیب نذار... خدایا... امشب دومین شبی هست که خانوادش داغدارن. پدر داغ دخترشو داره. دختری که جلوی چشمش پر پر شد. خدایا.. بهشون صبر عطا کن...

خدایااااااااااااااااااااااااااا... میدونم انتقام خونشو میگیری. می دونم. می دونم. اما زودتر. خدایا زودتر. خدایاااا

گل نسبتی ندارد، با روی دلفریبت.. تو در میان گل‌ها، چون گل میان خاری

 


پيام هاي ديگران ()

یک دختر، یک خواهر، یک عــــــشــــق...

خیلی این روزا تلخ میگذره. هر چند کاملا ایمان دارم و داریم که این خون های ریخته شده بی جواب نخواهد ماند، اما با این حال تحملش سخته.

با دوستان که صحبت می کردم همه خوشحال بودن که دنیا فهمید مردم ایران حسابشون از دولت و جیره خارانش جداست. وقتی در توییتر میبینی کاربرای خارجی عکسشونو به احترام مردم ایران سبز کردن، از اعماق وجودت خوشحال و پر امید میشی.

زندگی ما این روزا، پر از این تناقض هاست. یک وقت خوشحالی، وقت دیگه ناراحت. اما بغضی که تو وجودمون هست، وجه مشترک تمام این حالاته. این روزا نمیشه حتی تو خوشحالی به امثال "ندا" ها فکر نکرد. گناه اینا چی بود؟ ها؟ فقط می خواستن بدونن رایی که دادن کجا رفت. غیر این بود؟ جواب این سوال تیر بود؟ باتوم بود؟ نیروی ضد شورش بود؟ بغض داریم این روزا. چه بغض سنگینی هم هست...

دولت شرمنده از آن ما، کلفتی پرونده از آن ما، ملی‌پوش بازنده از آن ما، دولت شرمنده از آن ما

انتخاب سازنده از آن ما، شاید که آینده از آن ما


پيام هاي ديگران ()

خدایااااا

نمی دونم چی بگم. بامداد همین امروز بود که پست قبلیمو نوشتم. هم انفجار صورت گرفت و هم روز های سیاهی که ازش نام بردم، شروع شد.

فیلم کشته شدن اون دختر جوون رو دیدین؟؟  ناراحت

خدایا ازت نمی گذرم اگه تا زنده ایم حقمون رو از اینا نگیری. به جان بهترین بنده هات ازت نمی گذرم. اون دنیا خفتتو می چسبم...


پيام هاي ديگران ()

روز های سیاه آینده...

دیروز رسما از جانب عالی ترین مقام کشور تهدید شدیم. اما چیزی که منو میترسونه صرف این تهدید نیست.

اگه گزارش دو روز قبل تلویزیون در مورد دستگیری تعدادی از تروریست ها و اعلام این موضوع که این افراد قصد داشتند عملیات تروریستی در تهران انجام دهند را کنار سخنان تهدید آمیز امروز شخص اول مملکت بذاریم، میشه نتیجه ی وحشتناکی گرفت.

انجام یک انفجار مهیب در بین تظاهرات کنندگان روز های آینده و مردن عده ای زیادی از مردم و دادن بهانه ی بسیار مناسب به آقایان برای سرکوب وحشیانه ی مردم.

این صرفا یک احتمال است که در یکی از وبلاگ ها* بهش اشاره شد و در کنار خیل مطالب انتخاباتی این روز ها، به نظرم بسیار حائز اهمیت اومد. احتمال از این نظر که از یک حکومت اسلامی بسیار بعید است چنین اقدام رقت بار و کریهی انجام دهد.

* carpediem.atnima.com


پيام هاي ديگران ()

برگی از تاریخ

امروز تولد ارشک هستش. فسقلی چه زود یک ساله شد!

صرفا به یاد پارسال این موقع که ارشک دنیا اومد و وقتی خبر به من رسید، در قطار نشسته بودم و منتظر بودم قطار از تهران به سمت بافق حرکت کنه. چه روزای سختی بود...


پيام هاي ديگران ()

تلاش ما برای انتشار واقعیت ها...

تقریبا از اوایل خرداد که تبلیغات نامزد ها شروع شده بود، تلویزیون خونه رو به شبکه ی کوچه و متعاقبا، به اینترنت وصل کرده بودم. علتشم این بود که خبر ها و فیلم های مهم رو از طریق تلویزیون واسه اعضای خونه و فک و فامیل نمایش بدم تا بیشتر درگیر مساله ی انتخابات بشن.

اما این روزا که حتی به تلویزیون بی بی سی هم رحم نکردن و با فرستادن امواج الکترونیکی، پخش برنامه هاشو در ایران با مشکل روبه رو کردن، از وصل بودن تلویزیون به اینترنت استفاده کردم و برنامه های بی بی سی رو از اینترنت واسه خانواده پخش می کنم.

از نتیجه ی این اقدامات خیلی راضی هستم. در واقع من در چند سال اخیر خیلی با خانواده و مخصوصا پدر و مادرم بحث کردم تا واقعیت سردمداران جمهوری اسلامی رو بهشون نشون بدم اما متاسفانه زیاد موفق نبودم. اما تو همین مدت کم که خبر ها رو واسشون از طریق تلویزیون پخش کردم، خیلی نتیجه ی بهتری گرفتم. چون قبلا حتی حرفای شبکه های ماهواره ای رو هم قبول نمی کردن اما با خوندن خبر های واقعی از اوضاع ایران، نظرشون تا حدود زیادی عوض شده و اینو به راحتی حس می کنم.

و این دستوارد خیلی بزرگیه و تک تک ما وظیفه داریم تا جایی که می تونیم، اطرافیان را از واقعیت های موجود آگاه کنیم...


پيام هاي ديگران ()

مرگ بر دیکتاتور...

امروز کل ایران تظاهرات بود. فردا هم کل کشور اعتصاب خواهد بود. خوشحالم که میر حسین، خاتمی، کروبی و بقیه مردم عزیز ایران مثل من از حق خودشون نمی گذرن و تا رای خودشونو پس نگیرن آروم نخواهند شد.

امروز ما بدبخت بیچاره ها پدرمون در اومد. متاسفانه امروز که برای شرکت در تظاهرات ساری رفتم، جمعیت مردم زیاد نبود و لباس شخصی ها و بسیجی ها هر کاری دوست داشتن کردن.

از سر بی تدبیری امروز لباس قرمز پوشیده بودم و بدجور تابلو بودم. ظاهرن یه لباس شخصی منو نشون کرده بود و یک دفعه 10 تا سرباز و لباس شخصی افتادن رو سر من و شروع کردن به کتک زدن. حسابی با باتوم و لگد زدن منو. خدا پدر مادر یک خانم رو بیامرزه که وقتی دید دارن منو مزنن و میبرن، خودشو انداخت روم تا نتونن منو بزنن. نامردا به اونم رحم نکردم و حسابی زدنش. نهایتن با کمک چند تا سرباز با وجدان و مردم از دست اون آدمای نامرد نجات پیدا کردم. هر چند الان تمام تنم کبود و زخم هستش.

اما این کتک خوردن ها هم باعث نمیشه من و امثال من از حق خودمون کوتاه بیایم. درود بر آزادی و مرگ بر دیکتاتور.


پيام هاي ديگران ()

نه بزرگ اصلاح طلبان به کودتاچیان..

بامداد یک شنبه:

بعد از اعلام رسمی نتایج، اوضاع ایران بسیار آشفته شده. به تک تک کسایی که بیرون رفتن و دارن اعتراض می کنن حق میدم. همه ی ما به شدت سر خورده شدیم و باید حقمونو پس بگیریم.

این مدت اس ام اس ها که همچنان قطع بود. تلفنم قطع کردن. موبایلم همین طور. اینترنت هم جالب اینه که 2 ساعت پیش قطع شده و الان که وصل کردن سرعت رو بسیار پایین آوردن. سایت های مخالف دولتم که همگی فیلتر شدن. حتی توییتر و فرندفید و فیس بوک و یوتیوب هم فیلترن و با بدبختی زیاد بهشون دسترسی پیدا می کنیم.

از دیروز تا الان به شدت با دوستانم در سراسر ایران در تماسم. به هر کی زنگ زدم خبر از درگیری تو شهرش داد. چند لحظه پیشم حمید از ساری زنگ زد و گفت اوضاع بسیار خرابه. از تهرانم که همه خبر داریم...

کودتاچی ها بدانند که این بار ملت کوتاه نخواهند آمد....


پيام هاي ديگران ()

ما این انتخابات را قبول نداریم...

الان ساعت 3 بعد از ظهر روز 23 خرداد هستش.

امروز تا ساعت 7 صبح بیدار بودم. هر 1 ساعت به طور شگفت آوری 5 میلیون رای شمارش می کردن و همه ی ما رو در بهتی بزرگ فرو بردن.

ساعت 7 تا 10 خوابیدم. بیدار شدم گفتم خب لابد نتیجه نهایی مشخص شده. اما نه تنها معلوم نشد، بلکه هنوزم به صورت رسمی شمارش تموم نشده. هر چند اعلام کردن 22 میلیون رای متعلق به محمود احمدی نژاد شده!!

من هنوزم نا امید نیستم. ضمن اینکه اگر هم نتیجه رسمی حاکی پیروزی احمدی نژاد باشه، مسلما ساکت نخواهم نشست و همچون بقیه دوستان برای پس گرفتن رای خودم تلاش می کنم.

من به شدت خوابم میاد. اما اگه لازم باشه دو روز دیگر هم بیدار خواهم ماند..

 


پيام هاي ديگران ()

موجی سبز در راه است...

7 تیر ماه 1384:

((ســـــــــــــلام...
اول از همه باید بگم هیچ زودی در کار نیست و دلمم اهل شکایت نیست! به من چه اصلا که مثلا آقای احمدی نژاد شد پرزیدنت ما!انگار سگ پرزیدنت شد! 
دوم اینکه رفته بودم نمایشگاه اله کامپ(الکامپ) یه خودکار گرفتم روش نوشته بود: Enythink is Possible. نمی دونم چرا اون لحظه تنها چیزی که به فکرم رسید انتخاب آقای احمدی نژاد به عنوان رییس جمهور بود! ))

21 خرداد 1388:

از صمیم قلب امیدوارم شنبه، 23 خرداد مجبور نشم پستی مشابه پست بالا بنویسم. و البته بسیار امیدوارم که در صورت برگزار شدن یک انتخابات سالم و حتی نیمه سالم، آقای موسوی رییس جمهور شود.

به امید آفرینش حماسه ای دیگر...


پيام هاي ديگران ()

این طرف و آن طرف...

مناظره ی دیشب رضایی بسیار خوب بود. بالاخره احمدی نژاد رو که معلوم بود عصبی شده وادار کرد تا قبول کند تورم 25 درصد است.

این شبا میریم ساری. جمعیت خیلی زیادی تو خیابونا هستند. تو فرهنگ و قارن که عملا با ماشین نمیشه عبور کرد. یه نوع تمرین دموکراسی هستش به نظرم. طرفدارای چهار طرف با کمال متانت از کاندیداهای محبوب خودشون حمایت می کنن.

خبرای تهرانم دارم. اگه انتخابات به دور دوم کشید شاید کل هفته ی بعد رو تهران باشم. ببینیم چی میشه.

ضمن اینکه امروز رسما وارد سومین دهه ی زندگیم شدم. امیدوارم بتونم از باقی مانده ی زندگیم استفاده ی بهینه کنم. روز خوبی بود امروز. خدا رو شکر.


پيام هاي ديگران ()

قدرت برتر موسوی

مناظره ی دیشب به شدت عالی بود. از چندین لحاظ:

اول اینکه به نظرم کروبی و موسوی بسیار خوب از همدگیر حمایت کردند. گیر های بیجا به همدیگر ندادند و مخصوصا آقای کروبی کمک بسیار زیادی به موسوی کردند تا بتوانند جانانه حرف بزنند.اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، بیشترین کمک و همراهی را کروبی با موسوی کرد.

دوم اینکه موسوی بسیار خوب و با برنامه ظاهر شد. هم درورغ های احمدی نژاد را بیان کرد، هم برنامه های خود را معرفی کرد و هم نشان داد می تواند قاطعانه از حقوق خود و ملت دفاع کند.

سوم اینکه مهمترین نکته ی افشاگری های موسوی در این بود که لااقل ذهن مردم عادی را کمی درگیر کرد که : "نه، ممکن است احمدی نژاد هم دروغ بگوید". و مطمئنا با صداقتی که مردم در چهره ی موسوی دیدند و با خاطره ای که از او دارند، این تکان خوردن اذهان مردم عادی، به نفع موسوی خواهد بود.

چهارم اینکه موسوی با تدوین برنامه های خود و ارائه ی یک کتابچه، عملا راه را برای نقد خود باز گذاشت تا همین ماها 4 سال بعد و در صورتی که او رییس جمهور بود، به نقد او بپردازیم و او را زیر سوال ببریم. و این نمونه ی کوچکی از همان جریان آزاد اطلاعات است که موسوی اشاره کرده بود.

پنجم اینکه موسوی با قاطعیتی که امروز از خودش نشان داد، به شک و دودلی بسیاری از افراد که او را مناسب این کار نمی دیدند و ظن این را داشتند که او هم مانند خاتمی بعد از 4 سال بگوید نتوانستم، پایان داد و با تشری که به مجری زد اقتدار خود را به رخ کشید.

و ششم موسوی باز هم جمله ای بر زبان راند که مانند بعضی از جملات پیشین او در تاریخ جاودانه خواهد شد:

"ما امروز با یک پدیده شگفت‌انگیزی در کشور روبه‌رو هستیم که توی دوربین و رو به شما مردم نگاه می‌کند و سیاه را سفید می نامد، دو دو تامی گوید 10 تا می شود و ..."

و این مناظره است که باید تاریخی قلمداد شود.


پيام هاي ديگران ()

تنفس

واسه تولد ارشک دارم یه کارت تبریک درست می کنم. این چند روز حسابی فتوشاپ کار شدم ارواح عمم! کارت تبریکی که واسه عید نوروز بهش دادم انتظاراتو ازم بالا برد! انصافا خوشگل شده بود. حالا ببینم این چی از آب در میاد.

هوا چه غرشی می کنه! حال میده بارون. بزن بارون، بزن خیسم کن، آبم کن، ترم کن!


پيام هاي ديگران ()

نگاهی به اتفاقات...

در حال حاضر مسلما رهبری باید فکری به حال احمدی نژاد بکنه. و گرنه خودشم می دونه چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

رفسنجانی چند ماه پیش گفته بود که فقط به خاطر رهبری در این 4 سال سکوت کرده. الانم که احمدی نژاد با بچه بازی تمام و با "بگم، بگم" به قول خودش افشاگری کرد. مطمئنا اگه احمدی نژاد بخواد رای بیاره، هاشمی سکوت نخواهد کرد. فراموش نکنیم که رییس مجلس خبرگان هم هست. و معنی این حرفم که کاملا واضح است.

ضمن اینکه از ناطق که بازرس بیت رهبری هستش هم نباید راحت گذشت. دوستان احمدی نژادی که ادعای پیروی از خط رهبری رو دارن، خوب باطنشونو نشون دادن. اگه ناطق 3 دهه مفسد بود، چرا رهبر  اونو بازرس کرد؟ این افشاگری ها حمایت از رهبری بود؟

پ ن : فید وبلاگ با این آدرس راه اندازی شد!

 


پيام هاي ديگران ()

و دست خدا، بالاتر از هر دستی است...

خواستم کمی از مناظره بگذره و بعد در موردش مطلب بنویسم، به این امید که احساسی نباشه مطلبم.

با این وجود مناظره ی دیشب کم بود منو به گریه بندازه از داشتن چنین رییس جمهور حقیری. رییس جمهوری که وقتی میبینه داره از قدرت محو میشه، همه چیزو همه کسو به گند می کشه. پوزخند های زشتش وقتی با قیافه و کلام زشت ترشو کنار هم میزاریم، با یک موجود پلیدی روبه رو میشیم که بویی از اخلاق نبرده.

این آقا چنان از راه امام صحبت می کرد گویی که آقایان هاشمی، خاتمی، موسوی، کروبی، رضایی، ناطق و بقیه، افراد 13، 14 ساله ای هستند که امام را در کتاب های شناختند، اما خود ایشون ده ها سال مرید امام بودند!

اصلا دوست ندارم مناظره ی دیشبو تاریخی قلمداد کنم. چون آنقدر احمدی نژاد در این مناظره صحنه های زشت به وجود آورد که دوست ندارم آیندگان بفهمند که ما در این برهه، چنین رییس جمهوری رو برگزیده بودیم.

این بود اون اسلامی که احمدی نژاد و طرفداراش دایه دارش هستند؟

متاسفم.


پيام هاي ديگران ()

نگاهی به آینده...

امیدوارم شاهد انتخاب مجدد آقای احمدی نژاد به عنوان رییس جمهور و به موازات آن، شورش و به خیابان ریختن مردم بعد از 2 سال نباشم.

تنها برای ثبت در تاریخ!


پيام هاي ديگران ()

رییس جمهور دروغ گو

واقعا جالبه. ببینید احمدی نژاد چه گندی زده به مملکت که شبکه های ماهواره ای که همیشه داد و بیداد می کردن و میگفتن انتخابات رو تحریم کنید تا مشروعیت نظام زیر سوال بره، الان همشون به نوعی میگن برین رای بدین تا شرکت کننده ها زیاد بشن و احمدی نژاد دور اول رییس جمهور نشه و در نهایتم انتخابم نشه. واقعا عجیبه. هیچ وقت چنین اتحادی بین داخل و خارج ندیدم.

این روزنامه های اصولگرایان و در صدر اونا، کیهان و خبرگزاری فارس که همش ادعا دارن اصلاح طلبان در اقلیت هستند و مردم کشور ما اکثرا اصولگرا هستند، اگه احمدی نژاد رای نیاره روشون میشه دیگه خبر منتشر کنن؟ اینایی که 42 میلیون رای به خاتمی رو اشتباه مردم ایران می دونن، ببینم حرفی دیگه دارن وقتی ملت ایران در 4 دوره ی انتخابات ریاست جمهوری بعد از آغاز اصلاحات، 3 دورش به اصلاح طلبان رای داده؟

همه ی اینا مشروط به شرکت همه ی ماها در انتخابات و نابود کردن توطئه های برگزار کننده ها هستش.


پيام هاي ديگران ()

انتقاد بلی، تخریب نه

من بار ها هم اینجا، هم در توییتر و هم در صحبت های شفاهی با دوستان متذکر شدم که نباید طرفداران کروبی و موسوی با یکدیگر درگیر شوند. اما باز هم یک عده توجه نمی کنند. خوشبختانه من، هم در سال 83 صحبت از میر حسین کرده ام، و هم سال 87 که احتمال حضور میر حسین رو بیشتر از خاتمی دونستم و آرزو کردم میر حسین بیاید. اما بعضی از دوستان می خواهند تهمت بزنند که من جز گروهی هستم که می گویند: "چون همه به میر حسین رای می دهند، پس ما هم باید به او رای بدهیم".

خوشحالم مطالب این وبلاگ مصداق بارزی برای اثبات دروغ گویی این افراد است. ضمن اینکه من بیشتر از اینکه از این تهمت ها ناراحت شوم، از این ناراحت میشوم که اصولا چرا باید چنین بحث هایی صورت بگیرد؟

خوشبختانه و خوشبختانه 4 سال بی مدیریتی در کشور باعث شد بسیاری قدر خاتمی را بدانند و دیگر از حرفایی چون "ممد چاخان" و اینکه "خاتمی فقط حرف میزد" خبری نیست. نگه داشتن مملکت در یک مسیر ثابت خودش کار بزرگی هستش که متاسفانه ما در 8 سال خاتمی به آن توجه نکردیم و بعد از این همه ضرر در این 4 سال، تازه به آن پی بردیم.

می خوام اینو بگم که درسته همه ی ما برای پیروزی میر حسین داریم تلاش می کنیم، اما باید از تاریخ درس بگیریم و الکی انتظارتمونو از موسوی بالا نبریم. نباید منتظر باشیم بعد از 4 سال، شاهد یک ایران گلستان باشیم. متاسفانه اکثر ما چنین دیدی داریم و چون هیچ گاه این خواسته محقق نخواهد شد، شروع به انتقاد های بی منطق از رییس جمهور می کنیم. بنابراین در این مورد هم باید هشیار باشیم.

دست تمام نسل سومی های یاریگر میر حسین(هر چند زیاد به ستادشون و اصولا هیچ ستاد دیگه ای سر نمیزنم) و تمام کسانی که واقعا از سر دلسوزی برای موفقیت مهندس تلاش می کنند رو میبوسم.


پيام هاي ديگران ()

کمی از اینور و اونور

امروز رفتم بدهکاریمو با چند شرکت مختلف صاف کردم و الان احساس بسیار خوشایندی دارم! البته اگه احساس درد از تمام نواحی بدنمو فراموش کنم! دندون دردم کم بود، از دیشب تب کردم و سر درد دارم. الان داغ داغم.

خواهرمم هر روز گیر میده پاشو بیا تهران. میگم موقع انتخابات من از اینترنت دور شم یعنی؟ الان یه سالم هست برنامه داره لپتاپ بخره واسه خودش. میگم هر وقت خریدی هر روز میام پیشت! ضمن اینکه الان سیستم قدیمیمو ارتقا دادم که عمرا بدمش بهش!

در یک اقدام کاملا تکنولوژیک، تمام مطالب و فیلم های انتخاباتی که از اینترنت میگیرمو تو شبکه ی کوچه به اشتراک میذارم تا بچه ها ببینن. باشد که اذهانشون تنویر پیدا کند!!

برم از بچه های خوزستان آمار سخنرانی خاتمی رو بگیرم...


پيام هاي ديگران ()

چرا میر حسین؟

از عوام انتظاری نیست، اما اینکه این روزا یه عده دانشگاهی و انسان فهمیده دارن تازه به دنبال نامزد مورد علاقشون میگردن، خیلی مضحکه به نظرم. این آدما از 30 سال، 40 سال پیش تو نظام پست و منصبی داشتند و این همه وقت واسه شناختشون بود. اینکه یه عده دارن دنبال برنامه های این کاندیداها می گردن تا بهترینو پیدا کنن ، نشون میده هنوزم حتی جامعه ی روشنفکر ما، دلش خوش به وعده های سر خرمن. باور کنید خیلی زشته که هنوز تصمیمتونو نگرفتین.

من به شخص از موسوی حمایت می کنم، اما احترام فوق العاده زیادی واسه کروبی هم قائلم. اگه میر حسین حمایت امامو داشت، کروبی هم داشت. اگه میر حسین از برنامه هاش واسه دولت الکترونیک میگه (که بسیار خوشحالم جواب سوالاتی که از میر حسین تو وبلاگ دهکده آی تی کرده بودمو، گرفتم)، کروبی هم مشاوری داره به اسم ابطحی که حجتو تموم می کنه. اگه میر حسین، زهرا رهنورد رو داره، کروبی هم جمیله کدیورو داره.

تازه یه سری چیزا مثل شجاعت، رک گویی، حزب قدرتمند و ... رو کروبی داره که موسوی نداره. اما اینکه چرا به میر حسین رای میدم، بر میگرده به حمایت قاطع سید محمد خاتمی از ایشون.

با شناختی که از خاتمی پیدا کردیم، می تونیم مطمئن باشیم که اون بی جهت از میر حسین حمایت نمی کنه. هر چند یه عده بگن که میر حسین هنوزم طرفدار اقتصاد دولتی هستش، بگن میر حسین مسئول اعدام های دهه 60 بود و خیلی چیزای دیگه که به نظرم تخریب چی ها واسه نابودی میر حسین علم کردن و یه سری از دوستانم متاسفانه تکرار می کنن، اما باز هم توفیری نخواهد داشت. چون من و امثال من بازیچه ی این تخریب چی ها نخواهیم شد.

بنابراین رای من که ماه ها قبل مشخص شده بود، همچنان میر حسین موسوی باقی خواهد ماند. اما فراموش نکنیم نهایتن کروبی و میر حسین یک طرف هستند و نباید بازیچه ی دست یه سری آدم نامرد بشیم و شروع به تخریب هم بکنیم.


پيام هاي ديگران ()

روزنوشت

این پدربزرگ رو خداوند رحمت کنه! هنوز نفهمیدم چه قدر زمین داشت. الانم که همه طلبکار شدن و ارث می خوان. احیانا باید بچه هامون این موارد رو رسیدگی کنن! بسیار بعیده تا 20و 30 سال دیگه به نتیجه ای روشن برسه!

سیستم قدیمیمو رفتم تعمیر کنم که فهمیدم مادربردش شکسته! مادربرد که عوض بشه، سی پی یو باید عوض بشه. رم باید عوض شه. کارت گرافیک باید عوض شه. یه هارد مونده بود که اونم گفتم عوض کنن! خلاصه الان یه سیستم جدید دیگه تو خونه دارم و البته با مبالغ هنگفتی بدهکاری!!

انتخابات دیگه رو اعصابم داره راه میره. با این وقاحتی که احمدی نژاد داره، بهتره آدم باروبندیلشو ببنده و از این مملکت بره. گور بابای همشون.


پيام هاي ديگران ()

» بهمن ٩٤
» آذر ٩٤
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


فروشگاه اینترنتی گالش

دانلود آهنگ جدید