بچه مثبت شیطون
پیاده آمده بودم‌، پیاده خواهم رفت‌

یه آهنگ، بهونه ای واسه نوشتن یه پست. آهنگ دلنشینی که یه افغانی واسه مردم ایران خونده. اگه تموم این مدتی که اینجا بودن، چنین کار های خوب و فرهنگی می کردن، شاید دیگه این آهنگ ساخته نمی شد و صد البته، انقدم تلخ نبود گوش دادنش.

چگونه باز نگردم‌، که سنگرم آنجاست‌
چگونه‌؟ آه‌، مزار برادرم آنجاست‌
مگیر خرده که یک پا و یک عصا دارم‌
مگیر خرده‌، که آن پای دیگرم آنجاست‌

پیشنهاد می کنم از اینجا حتمن دانلودش کنین. حجم زیادی نداره.

شکسته می‌گذرم امشب از کنار شما
و شرمسارم از الطاف بی‌شمار شما


پيام هاي ديگران ()

ای شب از رویای تو رنگین شده..

دیروز 4 ساعت به صورت مداوم فقط داشتیم در مورد هیئت بحث می کردیم. دهنمون کف کرده بود. نتایج خوب بود خدا رو شکر.

بچه ها هدف خیلی مهمه. مغرور نشین. شکر گذار خدا باشین. خیلی مهمه این آخری. باور کنید.

تو ذهنم هست آموزش های سایتمو، در قالب یک فایل پاورپوینت آموزش شبکه مرتب کنم و در معرض فروش بذارم. البته قاعدتن وقتی همون آموزش ها تو سایتم بمونه، دیگه کسی پول نمیده واسشون. باید بررسی بشه این ایده.

ای مرا با شور شعر آمیخته.. این همه آتش به شعرم ریخته.. چون تب عشقم چنین افروختی.. لاجرم شعرم به آتش سوختی..


پيام هاي ديگران ()

یه شب دیگه پیشم بمون..

یه نوار ابزار واسه وبلاگ دهکده آی تی ساختم که می تونین اینجا ببینینش و دانلودش کنید! چیز جالب و مفیدیه به نظرم.

امروز روز سختی بود. تا ساعت 1 مغازه ی یکی از بچه ها که عمده فروشی دارن، بودمو بهش کمک می کردم. بعد اینکه اومدم رفتم نارنگی جعبه زدم. بعدش رفتم ساری دنبال خواهرم و ساعت 8 شب، بالاخره کمی آروم گرفتم!

تو این چند سال پدر مادرم همیشه فکر می کردن پشت کامپیوتر نشستن اتلاف وقته و من در واقع کاری نمی کنم!( البته همه این طوری فکر می کردن) چند مدت اخیر که به لطف خدا، درامدی از اینترنت حاصل شد و سفارشاتی دریافت کردم، تازه دارن میفهمن که نه خیر! کار، فقط به کار یدی نمیگن! هر چند کار یدی هم، کم از من بیچاره نمی کشن!

حالا اگه می تونن باز دوستامو که رفتن شریف، به رخم بکشن! کدوم از اونا، از نظرتاشون به عنوان کارشناس استفاده میشه و تو روزنامه چاپ می کنن؟! کدوما الان درامدی از رشته ای که تحصیل می کنن دارن؟ خدا رو هزاران مرتبه سپاسگذارم و امیدوارم نذاره مغرور شم و چشم شیطونم کور کنه. و ان یکاد الله الذین...

گفتی نگو دوست دارم.. حرفتو باور ندارم.. اشتباه می کنی بازم.. اشتباه می کنی بازم.. دوست دارم من به خدا.. قدر تمام قصه ها..


پيام هاي ديگران ()

برای او نوشتم، برای تو هوس بود

معمولن افرادی که  سر رشته ای در زمینه ی کامپیوتر دارن، خیلی واسشون سخته که وقتی تو یک جمعی هستن، اظهار فضل نکنن! من مدت هاست دارم تمرین می کنم و تا حد زیادی هم موفق شدم. تمام وجودم قلقلکم میده که تو بحث های به وجود اومده شرکت کنم، اما نمی کنم! این خیلی خوبه.

این سطور دچار خود سانسوری شدن... :دی


پيام هاي ديگران ()

گلکم، نازکم...

بس کنید بابا. به درک اسفل السافلین که مردم غزه دارن میمیرن. نمی گم "مگه تو ایران کم آدم بدبخت بیچاره داریم" چون همه می دونن حتا از نوار غزه هم بیشتر داریم. میگم وقتی خودشون انقدر غیرت ندارن که بعد از چند دهه جنگ، کشورشونو نجات بدن، همون بهتر به درک بپیوندند.

از اونجایی که چندین سال پینگ پنگ باز بودم در دوران نوجوانیم، لازم می دونم پیروزی های خیره کننده ی نوشاد عالمیان که مازندرانیم هست، بهش تبریک بگم. اون قدیمام مازندران بچه های با استعدادی داشت. ایشاالله موفق باشه.

پرشین بلاگ مثل همیشه پیشتازی کرد و قابلیت تغییر آدرس وبلاگ رو فراهم کرد. شاید در روز های آینده آدرس این وبلاگو تغییر دادم. این پرشین بلاگ فقط باید فکری به حال این اسپم های بی شمارش بکنه. واقعن عذاب اور شده نظرات اسپم.


پيام هاي ديگران ()

بانو جون، دورت می گردم..!

4 شنبه اگه خدا بخواد میرم تهران. شنبه هم تو مراسم شب یلدا پرشین بلاگ شرکت می کنم.

امروز رفتم یه شلوار دیگه خریدم. این مدت حسابی کفش و لباس خریدم. با پولی که هر روز تو فست فود و رستوران خرج می کردم، جدیدن میرم لباس میخرم.


پيام هاي ديگران ()

اون روزا که خسته بودی

کندن و جعبه زدن این میوه ها واقعن سخته. حسابی این مدت خسته و کوفته شدم. کارگر گرفتن هم که نمی صرفه. خلاصه هیچ بعید نیست که نارنگی که روزا می خورین، توسط من کنده و جعبه زده شده باشه! پس قدرشو بدونین!

امشب بعد فیلم حضرت یوسف، برم یه قلیون با بچه ها بزنم تو رگ که خستگی این مدت از تنم در بره.

این مطلب از وبلاگ دهکده آی تی رو هم بخونین بد نیست. جالبه.


پيام هاي ديگران ()

وزیر نابودی کشاورزی

این اخبار ساعت ٢ شانس آورد که وقت خداحافظی، اشتباه ١۶٠٠ میلیار دلاریشو تصحیح کرد. و گرنه تضمینی نبود که آبروشونو نبرم!

این چند روز شدیدن بیخیال دانشگاه و وبلاگ و همه چی شدم و سفت به باغ چسبیدم. محصولات همه دارن می پوسن. لعنت خدا به این وزیر جهاد سازندگی که الحق رید به کشاورزی مملکت. یه کشاورز یک سال زحمت میکشه اما در آخر هزینشو هم نمی تونه جبران کنه.

امسال ایشاالله نهال های آلوچه ای که دو سال پیش کاشتمو انتقال میدم به باغ. از چند سال دیگه علاوه بر مرکبات، ایشالله باید آلوچه هم بفروشیم. یکی از برنامه های دراز مدت منه! به امید خدا.


پيام هاي ديگران ()

می ستیزم با تنهایی

امروز به چند نکته ی جالب در تلویزیون بر خوردم. اولی این بود که در مراسم براعت از مشرکان، حاجیان ایرانی می گفتن امریکا عدو الله. اسراییل عدو الله. خب حالا یکی مثل من، امریکا رو دشمن خدا ندونه و اینا رو تکرار نکنه، حجش قبول نیست؟! از کی تا حالا امریکا دشمن خدا شده؟

دومی مربوط به صدا و سیما بود. تازه در سال 2008 اومدن از فیبر نوری برای ارتباطات تلویزیونی استفاده کردن، حالا از چه واژه هایی هم استفاده نمی کنن. پدافند غیر عامل! با موفقیت آزمایش شد! در صورت قطع شدن فرضی فرستنده های ماهواره ای!
اینا کلن همه چیز و همه کس رو دشمن میبینن و قصد مبارزه با دشمن خیالیشونو دارن. با عرض پوزش شدید از همه، اما به نظرم، روزشمار سقوط این نظام مدتیست که شروع شده! البته اگه متهم به براندازی نرم، انقلاب مخملی و از این مزخرفات نشم!

به قول شریعتی که در وصیت نامش میگه:
"شرافت مرد، همچون بکارت یک زن است. اگر یک بار لکه دار شد، دیگر هیچ چیز جبرانش را نمی تواند."
شرافت این نظام هم لکه دار شده و دیگه نمیشه کاریش کرد.


پيام هاي ديگران ()

یا شیخ، یا سیدی

یک آلبوم واسه ارشک سفارش داده بودم تو نت، که امروز به دستم رسید. بد نبود. اما انتظار داشتم کاغذ و ظاهر آلبومش بهتر باشه. البته شاید انتظار من خیلی بالا بود، چون بقیه استقبال کردن ازش.

معشوق همیشه پابر جاست
تکرار نمی شود همه چیز

نرخ تبلیغات سایت دهکده آی تی رو تغییر دادم. در واقع برای اولین بار به صورت رسمی نرخی تعیین کردم و تو سایت منتشر کردم. کلن چند پروژه ی کوچک و بزرگ برای تحول این سایت مد نظرم هست که یکیش همین بود!


پيام هاي ديگران ()

کمی در سیاست

به نظرم دولت هیچ مقاومتی در برابر استضیاح چند وزیر دیگرش و در نتیجه، گرفتن رای اعتماد مجدد از خودش نشون نده. چون همان طور که تو این لینک می خونین، برای ماها تنهایی همیشه نشانه ی مظلومیت بوده. و همین تنهایی بیشترین کمکو به رییس دولت برای انتخابات آینده و همچنین توجیه علت مشکلات جامعه، می کنه.

با تمام استیضاح های صورت گرفته در 3 سال اخیر، به راحتی میشه به این نتیجه رسید که هنوزم که هنوزه، قریب به اتفاق نمایندگان مجلس و در نتیجه آحاد مردم، از تکونولوژی و آی تی هیچ گونه اطلاعاتی ندارند. اگر غیر این بود، جناب سلیمانی، تا الان باید چندین بار استضیاح و برکنار میشد.


پيام هاي ديگران ()

مرغ شیدا

یکی از عواملی که به نظرم باید ضرغامی از مقام ریاست صدا و سیما برکنار بشه، طرفداری بیش از اندازش، از رییس جمهور. یادم نمیاد در هیچ دوره ای تبلیغاتی به این وسعت از یک رییس دولت که اون هم البته تحفه ای نیست، شده باشه.

اینکه زاده ی آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی...
اینکه لنگ در هوایی، صبحونت شده سیگارو چایی...

دیشب خونمون تا حد انفجار پیش رفته بود. بعد از عمری، سماور روشن کرد مادرم. شلنگ گاز چسبیده بود به سماور و ما دقت نکرده بودیم. بعد از لحظاتی، یک صدای مهیب و آتیش سوزی. فقط شانس آوردیم خونه بودیم و حواسمونم بود. خدا رحم کرد خیلی زیاد.

مرغ شیدا بیا بیا، شاهد ناله حزینم شو
با نوایی به روز و شب، همصدای دل غمینم شو
ای صبا گر شنیده ای، راز قلب شکسته ام امشب
با پیامی به او رسان، رهگذار دل حزینم شو

لحظه ای آسمان تو بنگر، چهره ارغوانیم
با غم عشق او خزان شد، نوبهار جوانیم
لحظه ای آسمان تو بنگر، چهره ارغوانیم
با غم عشق او خزان شد نوبهار جوانیم، نوبهار جوانیم


پيام هاي ديگران ()

یار دبستانی من

طرح تحول اقتصادی به نظرم می تونه طرح خوبی باشه. اما به شرطی که خوب شروع بشه و بهتر تداوم پیدا کنه. نه مثل طرح سهمیه بندی که ذاتش خوب بود اما دولت در ادامه ی طرح، قاچاقی بنزین وارد می کرد. یا اینکه هر کی ذی نفوذ بود، کارتش محدودیت نداشت. (به عین دیدم)اگه بخواد اونجوری اجرا بشه، نشه بهتره. چون مثل همیشه فقط به افرادی که نفوذی ندارن، فشار وارد میشه.

ضمن اینکه همچنان معتقدم این کار جنبه ی انتخاباتی داشت و داره. و بماند که این طرح چه اجرا شود، چه نشود در هر صورت سودی به حال خانواده ی من ندارد. البته اگر ضرر نداشته باشد. چون ما فرم پر نکردیم و در واقع جز هیچ کدوم از دهک هایی که جدیدن واژش مد شده، نیستیم.

این هم چند عکس از دانشکده ی فنی مهندسی و محیط اطرافش.

منظره ی پشت دانشگاه

منظره ی خارج دانشگاه

پشت دانشگاه


پيام هاي ديگران ()

که من سیم بیچاره ی باندم..!

۱- ھر چه انفجار اجتماعی، به دلیل سرکوب فعلی، دیرتر روی دھد، شدیدتر و سھمگین تر خواھد بود.
۲- ھرچه مقاومت رژیم به ھنگام بروز انفجار اجتماعی قوی تر باشد، شورش بی رحم تر خواھد بود.
۳- ھر چه زمان شورش طولانی تر باشد، ابعاد تخریب آن وسیع تر خواھد بود.
۴- ھرچه مدیریت مردمی شورش ضعیف تر باشد، تلفات و تخریب آن بیشتر خواھد بود.
۵- ھر چه بروز یک آلترنیتیو برای رژیم دیرتر باشد، شورش بیشتر و مخرب تر ادامه خواھد یافت.

جملات کاملن عاقلانه و احتمالن علمی و ثابت شده ای بود که از قسمت نظرات این مطلب کپی کردم.

فکر کنم ارزش آرمان و اعتقاداتم از آرزو هام بیشتر باشه.شایدم شست و شوی مغزی شدم در برابر خیل عظیم مطالب موجود در اینترنت.

پ ن: بعد از اینکه از نمایشگاه الکامپ برگشتم، دوباره رفتم تهران. امروز غروب اومدم خونه.


پيام هاي ديگران ()

از تو هستم، بت پرستم...

باز هم اعدام. فاطمه حقیقت پژوه فردا قراره اعدام بشه. برای بار چندم در این چند سال. اما این بار قضیه جدی به نظر میرسه. ناراحت نیستم. راحت میشه از این همه عذاب. از این همه دلهره. لااقل اون دنیا می تونه پیش یک قاضی عادل شکایت کنه. شکایت کنه و بگه که: اینکه نخواستم به دختر 14 سالم تجاوز بشه، بد کردم؟

نمی دونم وقتی راحله چند سال غذای زندانو خورده بود، اما شب اعدامش بهش چلوکباب دادن، اون چلوکباب لعنتی چه طعمی می تونست واسش داشته باشه؟

ای خدا.. ای خدا.. چرا موندم از تو جدا.. تو کجاییو من کجا.. تو کجا.. من کجا.. ای خدا...


پيام هاي ديگران ()

» بهمن ٩٤
» آذر ٩٤
» تیر ٩٤
» خرداد ٩٤
» بهمن ٩۳
» دی ٩۳
» آبان ٩۳
» مهر ٩۳
» شهریور ٩۳
» امرداد ٩۳
» تیر ٩۳
» خرداد ٩۳
» اسفند ٩٢
» بهمن ٩٢
» آذر ٩٢
» مهر ٩٢
» شهریور ٩٢
» امرداد ٩٢
» تیر ٩٢
» خرداد ٩٢
» اردیبهشت ٩٢
» فروردین ٩٢
» اسفند ٩۱
» بهمن ٩۱
» دی ٩۱
» آبان ٩۱
» مهر ٩۱
» شهریور ٩۱
» امرداد ٩۱
» تیر ٩۱
» خرداد ٩۱
» اردیبهشت ٩۱
» فروردین ٩۱
» اسفند ٩٠
» بهمن ٩٠
» دی ٩٠
» آذر ٩٠
» آبان ٩٠
» مهر ٩٠
» شهریور ٩٠
» امرداد ٩٠
» تیر ٩٠
» خرداد ٩٠
» فروردین ٩٠
» اسفند ۸٩
» خرداد ۸٩
» اردیبهشت ۸٩
» فروردین ۸٩
» اسفند ۸۸
» بهمن ۸۸
» دی ۸۸
» آذر ۸۸
» آبان ۸۸
» مهر ۸۸
» شهریور ۸۸
» امرداد ۸۸
» تیر ۸۸
» خرداد ۸۸
» اردیبهشت ۸۸
» فروردین ۸۸
» اسفند ۸٧
» بهمن ۸٧
» دی ۸٧
» آذر ۸٧
» آبان ۸٧
» مهر ۸٧
» شهریور ۸٧
» اسفند ۸٦
» بهمن ۸٦
» آذر ۸٦
» آبان ۸٦
» شهریور ۸٦
» امرداد ۸٦
» تیر ۸٦
» اردیبهشت ۸٦
» فروردین ۸٦
» اسفند ۸٥
» بهمن ۸٥
» دی ۸٥
» آذر ۸٥
» آبان ۸٥
» مهر ۸٥
» شهریور ۸٥
» امرداد ۸٥
» تیر ۸٥
» خرداد ۸٥
» فروردین ۸٥
» اسفند ۸٤
» بهمن ۸٤
» دی ۸٤
» آذر ۸٤
» آبان ۸٤
» مهر ۸٤
» شهریور ۸٤
» امرداد ۸٤
» تیر ۸٤
» خرداد ۸٤
» اردیبهشت ۸٤
» فروردین ۸٤
» اسفند ۸۳
» بهمن ۸۳
» آذر ۸۳
» مهر ۸۳
» شهریور ۸۳
» امرداد ۸۳
» تیر ۸۳
» خرداد ۸۳
» اردیبهشت ۸۳
» فروردین ۸۳
» اسفند ۸٢


فروشگاه اینترنتی گالش

دانلود آهنگ جدید